Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az ilyen stílusú...

Mit gondoltok az ilyen stílusú ruhákról és lányokról? 14/l

Figyelt kérdés

[link]


(amugy igen én vagyok és nem vagyok kíváncsi cikizésre)



#raszta #raszta sapka #jamajica #rasta stílus #raszta csaj
2013. aug. 29. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:

az egyediség nem szánalmas. amit te csinálsz az az.

a te cuccaidban ugyan mi az a hihetetlen nem átlagos dolog?

14 évesen helyes is,hogy nem sminkeled illetve fested a hajad. ez a normális. de hidd el ezekkel nem vagy egyedül.

egyébként fogalmam sincs milyen érzés ha kiforgatják a szavaim, még nem történt meg.

2013. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
73%
leszbikus vagy?
2013. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
szegény hogy le lett oltva :D
2013. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé, de olyan buta szegény, hogy az valami hihetetlen. A "milyért"-en már inkább meg sem lepődök..

Az a baj, hogy a tinik 80%-a azt hiszi magáról, hogy ő az egyetlen és olyan qrva különleges, egyedi. Pedig ránézek erre a lányra és semmi egyedit nem látok. Ez nem is baj. Nem egyszerű kitűnni. Legtöbb embernek nem is sikerül, de ne állítsuk be magunkat valami különlegesnek, ha közben nem vagyunk azok. Mivel a példákat, amit felsorolt a kérdező, az ráillik még vagy több ezer másik lányra is.

2013. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
53%

Emberek, ez komoly? Fenn akadtam.


Csajszi, te meg azt hordd, amit magadénak érzel, ha ez a hippi/raszta stílus, akkor hajrá, kövesd a magad útját és szard le mások véleményét. Ha egyedi vagy leszarod, mások mit mondanak. Egy olyan embertől kérdezd, meg, hogy mit gondol róla, akiben bízol és tudod, hogyha szar megmondaná. Ha Ő mondja, hogy gáz akkor passzold. Amúgy kiengedett hajjal jobb lenne. Szerintem.

2013. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen táskám van! :D

15/L

2013. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
csak a "milyért" -ről szókj le és rendben lesz :D
2013. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Látom, hogy kaptál hideget-meleget. nos, az a helyzet, hogy Ott megbuktál a hippi-raszta dolgokban, hogy felraktad ezt a kérdést. Igazából nem attól leszel raszta hogy felveszel egy raszta színekben pompázó sapkát/táskát. Hippi se attól leszel hogy felveszed a szerinted hippis ruhákat. Őszintén megmondva én 14 évesen kezdtem ugyan ezen a vonalon haladni. először is ne egy film és ne a szüleid miatt legyél olyan amilyen. A raszta vallásnak és a hippizmusnak is megvan az alapköve. Ha ezt nem tudod mi akkor ne is próbálkozz. Ezzel csak leégeted magad az igazi hippik/raszták előtt. És nem tudom h a mi a hippis a felszerelésedben.. talán a blúz, de az sem. Ja és mellesleg csak hogy tudd: a hippizmus és a raszta két külön világ!!! NE KEVERD ŐKET! Tudom, hogy sokban hasonlítanak egymásra, de kérlek NE!!! Én magam raszta vagyok, hajam, életvitelem, gondolkodásmódom. ÉS hidd el hogy ehhez kell egyfajta magabiztosság is. Mert például, ha te folytatod a razsta vonaladat, akkor mit fogsz kezdeni a megjegyzésekkel, ha mondjuk már a hajad is raszta lesz? akkor elkezdesz káromkodni? Ne foglalkozz mások véleményével, és hidd el szebb lesz tőle az életed ;) Most még keresed az utad, meg minden, de nagyon erőltetett a ruházatod. Még én se venném fel egyik raszta cuccot se amin rajtad van. NA jó talán, de neked ez most még ultragázul áll :/ ez van. Még egy kicsit érned kell ehhez a stílushoz és igazából még nőiesednek is kellene, és fogsz is és akkor próbálkozz.

Semmi bántó szándékkal: Egy raszta 17 éves lány ;)

2013. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
Jaaah nem vagy tomeglany. Dehogy. Azt a gyomorforgato sapkat kiveve teljesen ATLAGOS vagy. na meg az a taska. Az nem kulonleges, szimplan izlestelen. miert vagy ilyen eroltetett? "MILYERT?" inkabb torodnel a helyesirasoddal. ne is haragudj, de abba a sapkaba olyan nevetseges vagy hogy hangosan rohogtem amikor megnyitottam a kepedet. Igaz, ez meg mindig jobb months k**vanak oltoznel. (Bocsi, telorol irok, nincs ekezetem)
2013. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 A kérdező kommentje:

"az a táska nem különleges inkább ízléstelen"

Á dehogy különleges, csupán indiában készítették sajátkezüleg, és most én hordom...Jah és én nem írok helyesen, miközben te írsz ékezet nélkül...

2013. dec. 9. 23:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!