Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ki Milyen Zoknit hord?

Lányok! Ki Milyen Zoknit hord?

Figyelt kérdés

írjátok le, hogy milyen zoknikat hordtok és mennyit, színes, csíkos, nem csíkos, pöttyös, feliratos... stb, és írjatok kort és mennyiséget is.

(csak kíváncsiságból!)



2013. aug. 30. 19:19
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle zoknim van, nagyon színesek. Van bokazoknim rózsaszínben, kékben, fehérben, cicásban. A simák között van pöttyös + lila/fekete/fehér, cicás. Vannak térd/comb zoknijaim is: sima fekete, fehér alapon felül rózsaszín csíkos, lila fodros, szürke pillangós, lila geometriai mintás. Van még egy fehér, aminek a tetején csipke van, és egy fekete necchálós, amin hátul masni van. Stb. 18
2018. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
61%

Láb / zoknifétis?


Nyáron titokzoknit, télen bokazoknit, ha extrém hideg van, térdzoknit. Csak feketét.

21/L

2018. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

nyáron semmit mert ilyen beleugrom ballerina vagy szandál és mezitláb vagyok.


télen ilyen egy sima két nádli típusú mama gyapjúzoknit, az az igazi tokától bokáig golyóálló. alapvetően nem szeretek cipőt hordani, szóval otthon nem veszek papucsot, csak ilyen atomzoknit.

2018. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Mindig amilyen a felsőm. Leginkább egyszínűeket hordok (fekete, fehér, rószaszín, lila), de otthonra szoktam felvenni cicásat is. Pöttyös, csíkos nincs.

Nem tudom mennyi van, úgy kb 15 pár.

2018. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim válasza:
49%
Ez a láb fétis új fokozata
2018. dec. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal fehér + fekete + kék + pink boka zokni,nyáron fehér boka zokni vagy titokzokni,ősszel rendes zoknik és télen is, minden féle színű :D

16/L

2019. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
46%

Úgy látszik a nők elpártoltak a harisnyától, ami kissé furcsa, hiszen egy nőnek elvileg nem fiús dolgokat kellene hordania, zokni, farmer, sport-torna cipő, bakancs.

De ha néhány pasi elhinti, hogy ő harisnya párti, akkor jajj, jujj, ez férfiatlan stb picsogások vannak.

2019. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 citromfűlevél ***** válasza:
100%
Happy Socks stílusú zoknikat szoktam.:). 15/L
2019. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Legtöbbször fekete pamut vagy balerina cipőhöz való (rövidebb mint a titok) zoknit. Mivel munkába fekete nadrágot és cipőt hordok. De ha nem dolgozom, akkor is a cipőmhöz, ruhához illőt. Legyen az fehér titok zokni. Télen viszont bármit csizmához. Vastag kötött, pihe puha chasmir, vagy mintás, nyuszis, más kisállatos, karácsonyi...
2019. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Rengeteg zoknim van, főleg mintások.

Jelenleg egy szürke van rajtam, amin egy sárga cica szerényen néz :D

2020. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!