Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik az eredeti? Vagy...

Melyik az eredeti? Vagy mindkettő az? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van két VOLCOM sapkám (Flexfit, hajlított shieldes mindkettő), az egyiket a Criminal Skateshopban vettem pesten, a másikat New Yorkból kaptam. A Criminaloson az áll "Made in Taiwan" a New Yorkból kapotton, hogy "Made in Bangladesh".

2013. szept. 2. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A Criminalos Volcom cuccok teljesen eredetiek, csak Európára és az USA-ra külön kollekciót készítenek, amiket máshol gyártanak. Sőt, a jó hír, hogy az EU-s cuccok minőségben is jobbak, mert az USA a legnagyobb fogyasztói társadalom, ott kevesebb időre veszik a cuccokat, ezért nem kell olyan jó minőség!


Én is Volcomos cuccokat hordok, és én is a pesti boltból veszem:) sose volt még gondom vele

2014. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem kibolyhosodik a vékony pulóverem, és az egyiknél a zsebnél a varrás kicsit elengedett.
2014. jún. 7. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!