Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen csizma jó...

Szerintetek milyen csizma jó egy elég vékony lánynak?

Figyelt kérdés
ELég vékonyka vok 168 cm és 48 kg és az a gondom h elég vékonya lábam viszont elég nagy is 40. Szóval milyen csizma lenne jó az alkatomhoz, hogy ne legyen túl nagy lábam benne és bátran fel tuggyam veni szoknyával is??
2009. nov. 2. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan csizmára tudok gondolni, aminek a szárrésze bundás, szőrmés: [link]

Valami hasonló, ami eltereli a nagy lábadról a figyelmet, mert a bokára összpontosít, és a lábszárra, ami így pedig nem látszik túl vékonykának. És mivel nem ér térdig, így meg is felezi a lábszárat, plusz a szoknya is kicsit megtöri a hosszú vékony lábadat. Én ezt tudom elképzelni.

2009. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi ezt átgondolom, mert mivel nem találtunk semmi olyan csizmát ami lábméretre jó lenne és nem lenne túl bő ezért csináltatunk az egyik ismerősünkkel, szóval egyedi ötleteket is szívesen várok pl. elküldtök pár csizmát h melyikről melyik rész ceccit. Ez nekem nagyon sokat segítene =)
2009. nov. 2. 21:12
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és 13/lány
2009. nov. 2. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes kerek orrút csináltatni mert kisebbíti a lábfejed, és roggyantottat mert nem látszik milyen vékony a lábad.Nálam is ez a helyzet hosszú keskeny lábfej, vékony vádlival.
2009. nov. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszia hát egy pici hegyes orra lesz de nem olyan km-es XD
2009. nov. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!