Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lábra való csizma, ami...

Vékony lábra való csizma, ami nem áll el?

Figyelt kérdés
Elég vékony a lábam, nem találok magamnak olyan csizmát (szoknyához) aminek ne állna el a szára. Más lányok, akik szintén ilyen vékonylábúak, hogyan oldják meg ezt? Esetleg Sopronban vagy Győrben olyan cipész, aki megcsinálja? Vagy ti mit csináltok?
2009. okt. 11. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nekem se voltak jók a csizmák, mert elálltak. És akkor sajnos nem is tudtam hordani. De érdekes, hogy most meg már jók. Pedig én nem gondolom úgy, hogy híztam volna. Na, de arra gondoltam, hogyha térdig érő vastag zoknit veszel fel alá akkor eláll? Esetleg úgy próbáld ki. Én nem tudom amugy, hogy cipész csinál-e ilyet.
2009. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon el áll a lábamtól:S:S:(((csak a boka csizmák jók rám valamennyire.
2009. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy mindenki panaszkodik a csizmákra, van akinek eláll, van akinek túl szűk :D

Amúgy vannak ilyen nyúlósabb anyagból készült szárú csizmák, azok valószínűleg a vékony lábra is rásimulnak.

2009. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!