Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az mennyire normalis, ha egy...

Az mennyire normalis, ha egy 20 eves csaj az osszes zsebpenzet ruhanemukre illetve szepitkezesi cuccokra kolti?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak zsebpénze van, teljesen.

Ha fizetése lenne és azt költené teljes egészében arra, az már kevésbé lenne normális.


Ami viszont nekem nem normális, hogy 20 évesen valakinek zsebpénze legyen.

2013. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyetemista azert van meg zsebpenze. Esetleg valami problema van ezzel?
2013. szept. 24. 20:30
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem picit fura, főleg hogy én is 20éves vagyok, de inkább rakok félre pénzt
2013. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit elkényeztetettnek tűnik. Persze nem mindegy hogy havi 5ezerről vagy havi 40-50ezerről van-e szó.


Nálunk otthon az volt a szabály, hogyha én akarom megválasztani a ruháimat, nekem kell rájuk megkeresni a pénzt. A kencékkel dettó.

Dolgoztam is, 14-15 éves koromtól bébiszitterként.

2013. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintetek az normális, hogy mindenki más pénztárcájában és életében túrkál??? Nem tök mindegy, hogy más mire költi a pénzét? Az övé! Azt csinál vele, amit akar! Szerintem mindenki seperjen a saját háza táján!
2013. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheti magának, és ezen felül nem követelőzik, akkor teljesen rendben van. A legtöbb embernek amúgy van olyan hobbija vagy szíve csücske, amire költ, ami meg mások szt felesleges. A smink és a ruha nem haszontalanabb, mint a teljes áron vett számítógépes játék, a cigi vagy a magazinok mondjuk.
2013. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

"Egyetemista azert van meg zsebpenze. Esetleg valami problema van ezzel?"


Ha már megkérdezted: igen, fura. Egyetemistaként ott az ösztöndíj, annak elégnek kellene lennie. Hogy nem kap? Hát kapjon! Tanuljon úgy!

Plusz 20 évesen már nem ördögtől való az sem, ha dolgozik valamit.


Elkényeztetés a köbön még ebben a korban is zsebpénzzel tömni valakit.


Hogy a pí-be tanul meg így gondoskodni magáról?

2013. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a zsebpénz-dolog a fura. Sokan dolgoznak fősuli mellett(köztük én is). Valahogy égne a pofámról a bőr, ha felnőtt létemre rendszeresen anyáméktól kérnék ruhára meg sminkekre.
2013. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Én 18 éves vagyok, egyetemista, és én is általában ilyesmikre költöm a pénzem+ sportolásra. Nem vagyok kolis/bérelek lakást, a szüleimmel élek, államilag támogatott képzésben tanulok, így nem jelent plussz kiadást a taníttatásom. Tehát miért ne lenne normális, ha adnak valamennyi pénzt, amit arra költhetek, amire szeretném? Nem eliszom/elcigizem/drogozom, értelmes dolgokat veszek belőle(magyarul nincs 30 db rúzsom, meg ilyenek). Dolgoztam a nyáron, azt a pénzem is erre költöttem el.

Viszont néha furcsa az emberek hozzáállása, ha már kettőnél több cipőd van, akkor elkényeztetett p*csa vagy....

2013. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem jelent pluszkiadást?

Már az pluszkiadás, hogy egyáltalán tanulsz, amikor dolgozhatnál is. Alternatívaköltség? Tudod, mit jelent?

2013. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!