Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A táncos és tornász lányok...

A táncos és tornász lányok miért vesznek a tornadressz alá harisnyát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokkal szebben, másképp néz ki a láb ha van rajta harisnya.Növeli az esztétikai összhatást.
2013. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első, nem éppen. A harisnya azért kell, mert így jobban csúszik a láb, nem ragad le pl. egy spárgánál stb.
2013. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor úgy mondom, hogy táncos szempontból nyilatkoztam...Nekünk mindig ezt mondják, hogy főleg ezért kell.

(Pl. a mazsorettesek nemigen csinálnak csizmában spárgákat.)

:)

2013. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg azt is kerdezhetnenk,hogy pont az ilyen sportaggal foglalkozo fiukon miert nincs???
2013. okt. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha az egysegessegrol van szo akkor hol van az egysegesseg mint a rendorsegen ott is ferfi ruhaba, nyakkendoben vannak a nok!!!

Tehat itt is kene a fiukon lenni!!

2013. okt. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én például az angol spárgát csak úgy tudom megcsinálni, ha a dressz alatt nejlonharisnya van, de tudok olyan táncosfiúkról, akik testszínű üvegszálasat vesznek fel, ott is a csúszás számít. 157L
2013. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
157 evesen lehet,hogy en is mar csak nejlonharisnyaba tudnek spargazni!
2013. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fiúkon azér nincs harisnya, mert a hormonok miatt erősen szőrös a lábuk, és reménytelen volna ellene küzdeni. Namost köztudott, hogy a harisnya alatt megjelenő szőr kerülendő.

Másrészt hagyomány, hogy a hölgyek próbálnak népszerűek lenni a nézők között, és ha ehhez ez kell, arra a fellépésre miért ne csinosítaná ki magát így?

2013. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne reménytelen fiúknak a lábszőr ellen küzdeni?

Én is fiúként évek óta szőrtelenítem a lábam, mint ahogyan sok másik fiú is. :) Csomó lehetőség van ma már a szőrtelenítésre. :)

2013. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Király! Gondolom akkor a mellkasod is csupasz. :D És mi még??? :D:D:D:D:D:D
2013. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!