Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15-20 éves lányok? Hol vásárol...

15-20 éves lányok? Hol vásároltok?

Figyelt kérdés

sziasztok:) érdekelne, hogy ki hol vásárol, milyen gyakran

a szüleitől kap-e rá pénzt, vagy dolgozik és abból veszi, és mi az az árkategória amit megengedhet magának.. mennyit adtok ki max. egy felsőért, v farmerért / sima nadrágért, leggingsért?

milyen üzletekbe jártok? turi?


17L :)


2013. okt. 21. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapok pénzt,NewYorker,Tally,Tacco,C&A.Fehérneműt kínaiba,turiba is szoktam menni néha anyával.(Nem szoktam magamra találni semmit,pedig átlagos testalkatom van).Nadrágért egy tizest,felsőért 5000,ha pulcsi akkor 8000.Nem szoktam minden héten menni,a barcsinőcsimmel,és lecsutkázni anyáék tárcáját.Azt megveszem ami nagyon tetszik,vagy ha kell.:D 15/L
2013. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én a promod,reserved,orsay ruháit szeretem.:)

Pulcsiért 8000Ft-ot,pólóért 5000Ft-ot,naciért 8000Ft-ot,szoknyákért-ruhákért 15000Ft-ot.

Kapok havonta zsebpénzt,de nem ugrok be mindennap "shoppingolni",de amire szükségem van azt a szüleim veszik meg...persze,ha megérdemlem.:)

15L

2013. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

New Yorker, Tally Weij, Bershka, kb havonta, vagy amikor szükségem van valamire, szüleimtől, de majd szeretnék már dolgozni, felsőért 5 ezret, farmerért 10-et adtam ki múltkor, de többet nem veszek, mert a csípőnél nagyon bő, leggingsért 6 ezret. Cipőt nem írtad, de én azért tizenezret is hajlandó vagyok kiadni, mer az legalább nem jön szét 2 hét alatt.

Gondolkozom, hogy elnézek turiba is, mert kíváncsi lettem, de kisvárosban élek és nem igazán szoktam bemenni a városba, mindig pesten, vagy nagyobb városokban vásárolok, ott meg plázában nem is tudok turit.

15/L

2013. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában bershka, stradivarius, pull&bear, h&m, new yorker, zara

Szülőktől

Határozatlan időközönként

Felsőért : 10e

Farmerért/nadrágért : 20e

Leggingset nem hordok mióta felszedtem pár kilót.


16L

2013. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

H&M, Tally, New Yorker, Orsay, F&F, Cosmos, Deichmann, kínai, turi


Saját keresetem költöm, általában havonta, kéthavonta veszek dolgokat. Megengedhetem magamnak a drágább dolgokat, de 4000 forintot egy felsőért csak akkor adok ki, ha nagyon tetszik. Kabát, cipő lehet 10 ezer felett, pulóver, nadrág 7000 max.

Harisnyát, melltartót, bugyit, leggingst a kedvenc kis boltocskámba veszem, 500 forintért megkapok bármit és nagyon jók. Nem egy Triumph, de én nagyon szeretek oda járni.


19L

2013. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb havonta veszek valamit, amire épp szükségem van. Mifelénk C&A, Takko, és New Yorker van csak kb (Sopron...), sajnos nincs se Tally, se Bershka, pedig szívesen bemennék oda is:( Bár marha drága. Felső átlagban 3-4 ezer, sál 2 ezer, nadrág maximum 5, leggings 2, kabát 5-6, cipő kicsit több, az sajnos mindig a tizest súrolja, de nem is veszek gyakran. :))

Amit összespórolok és tőlük kapok, abból veszek, vagy eladom a saját használtjaimat neten, és azt visszaforgatva szintén netről veszek dolgokat:) (Így oldom meg hogy legyenek olyanjaim is, amilyen boltok itt nincsenek) de amúgy tervezek körülnézni turikban is, meg olcsóbb boltokban, mármint kínai, csak sokszor csalódás, mert 10ből 8szor semmit se találok magamra pedig teljesen átlag, 36-os méretem van.:S

2013. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!