Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én nemigen tudok zoknis...

Én nemigen tudok zoknis papucsban mászkálni. És ti?

Figyelt kérdés
Nekem nemigen megy, mindig kicsúszik, kibicsaklik belőle a lábam. És szerintem ronda is. Ezért én otthon télen is mindig mezítlábra húzom a papucsot. A barátaim meg mindig piszkálnak emiatt, ha nálam vannak. "Nem fázik a lábad így?" Nem. Ti hogy vagytok ezzel? És ahhoz mit szóltok, aki lábujjközös papucsot zoknisan képes felvenni?
2009. nov. 15. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

azvicces, a lábújjközös papucs zokniben:D ismerek nemegy ilyen embertt aki íg hordja.D

nekem viszont baromi fázús a lábam, énilyen vastag papucsot hordok, és néha 2 zoknival..:D

2009. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a zoknit bírom, a papucsot kevésbé. Amint lehet, ledobom valahol, aztán meg ha kell, kereshetem...

A lábujjközös papucs zoknival tényleg vicces. :)

2009. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek mezítláb lenni a papucsban és szerencsére sosem fázik a lábam. Fura a lábujjközös papucs zoknival,de láttam már ilyet.
2009. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A papucsot télen mindig zoknival hordom,van hogy kettővel is. Viszont a lábujjas papucs zoknival elég muris :D
2009. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy jó kis mamuszt vagy ilyen "fél" mamuszt és megvan oldva a dolog, nem fogsz felfázni sem :)
2009. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát...szerintem otthon tök mind1, még ha hülyén is néz ki. úgyse látja senki, mászkálj úgy, ahogy neked tetszik. rajtam pl. most is zokni+papucs van.
2009. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én csak zoknit hordok papucsot nem. utálom a papucsot:((
2009. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

en tudom papuccsal hordani, de nem szeretem kulonosne, mindig elhanyom es aztan lusta vagyok megkeresni a papucsom.

ha nem fazik a labad, ne foglalkozz masokkal. (nekem fazna!)

de ugy is megoldhatod h veszel 1 gumipapucsot a furdobe. es a haz tobbi reszebe veszel vastag paput vagy frotir zoknikat (csak ne feheret) amiket kinevezel hazi zokninak. :p ha tonrekemgy, veszel ujat, nem hiszem h tobbe kerulne ez a megoldas mint a papucs. vagy ha szereted es kapsz a meretedben vegyel mamuszt. en nagyon elvezem oket, kenyelmesek es bohokasak :)

2009. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Énis a mamuszt javaslom. De a barátaid minek szólnak bele hogy Otthon miben mászkálsz? Utcára ne menj papucsban zoknival. de otthon sztem olyan mindegy....
2009. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én tudok, csak nem szeretek:D Én is mindíg mezítlábra húzom a papucsot. Néha fázik a lábam:) Üdv: Gyuszi
2010. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!