Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszacserélik a Deichmannban...

Visszacserélik a Deichmannban a cipőm?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy csizmát,rájöttem,hogy utcán kényelmetlen és fájdalmas a viselése. Visszacserélik mondjuk,úgy hogy azért a zárért választhassak egy másikat? Jó lenne,mivel 8ezer volt.

2013. nov. 4. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már volt rajtad az utcán, akkor nem cserélik vissza. Ha csak a házban próbáltad volna ki, akkor mondjuk méretre hivatkozva lett volna esélyed.
2013. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Csak anyaghibás cipőt cserélnek.

Annyit megtehetsz, hogy elviszed egy cipészhez, hogy kitágítsa.

2013. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem visszacserélik. Nálunk volt olyan hogy bátyám egy hétig hordta a cipőt amit ott vett, de a talpa levált. Akkor is kicserélték, pedig durván nézett ki. Meg kell próbálni :)
2013. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm:) Azért még megpróbálom.
2013. nov. 4. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért cserélték ki, mert levált a talpa, az nem indok, hogy meggondolta magát. De megpróbálhatod, csak neked lesz kínos.
2013. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Deichmannban dolgozom. Ha már lát i hogy hordtad nem vesszük vissza. Ha nem hordtad volna kicserélhetnéd 1 hétig cimkétől ha vissszahozod.

Mikor visszahozod nekünk meg kell nézni a talpat a belsejét vizsgálni nem hordtad e. Esetleg probald meg letisztogatni viszacimkézni. Látni a talpan hogy hordtad? Sokan probalkoznak visszahozni parszor hordott cipőket de mivel nem tudnánk utána eladni ezért nem vesszük vissza. Én egyszer visszavettem egyet nem néztem át és levonták a fizubol.nap végén amiket visszaveszünk zletvezetővel plusszban ellenőrizzük

2013. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kétszer volt csak rajtam,most megnéztem és a talpán nincsenek különösebb elváltozások. Melyik Deichmann-ban dolgozol,ha megkérdezhetem?
2013. nov. 5. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!