Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lábbelit érdemes venni?

Milyen lábbelit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Elég sajnálatos, hogy a 3-4 ezer forintos cipőim, maximum egy fél évig bírják. Arra vagyok kíváncsi, hogy a felsőbb árkategóriában vannak-e az árral arányosan, de leginkább azon felüli tartósságú kategóriák, valamint márkák. Érdekelne, kinek milyen lábbelije van, mennyibe került, és mióta hordja.

2013. nov. 10. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tamaris-t tudom ajánlani.Nekem a téli csizma kibírt 5 évet.18000 forint volt,de megérte.Ha minden évben veszel 5000 forint értékben,az 25000 forint.
2013. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem márkától függ, hanem hogy milyen a talpa, belső része, varrott vagy ragasztott, stb... van olcsóból is olyan ami tartós meg van drága márkásból is ragasztott műanyagtalpú vacak. Jól meg kell nézni mit veszel.

Nekem mindenféle van, ami megtetszik, olcsó, drága, nem számít, mind kibírja évekig.

2013. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2#


Mindenképpen a minél olcsóbb és minél tartósabb szempontok érdekelnek. Tehát a varrott talpú jobb ebből a szempontból, mint a ragasztott? És a többi résznél mire kell figyelni?

2013. nov. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!