Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha irodában lábujjas papucsot...

Ha irodában lábujjas papucsot zoknival veszek fel, az nagyon nevetséges?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, otthon sohasem hordok papucsot, csak lábujjközös nyári, utcai papucsaim vannak. Most bevinnék egyet az irodába télire, hogy ne a saras, havas utcai cipőben mászkáljak a parkettán meg a szőnyegen, de ez a lábujjközös papucs ugye zoknival kicsit vicces.

Vagy ez nem számít így munkahelyen télen? Csak én gondolom, hogy fura?



2013. nov. 11. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Zokni nélkül sem. Az nem irodai viselet, ha nem is szólnak érte, de kinevetnek a hátad mögött. Valami nagyon kényelmes benti cipőt próbálj szerezni.
2013. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kösz, az lesz!
2013. nov. 11. 21:12
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

A Scholl cipőket nézted?

Pl. ilyet [link]


Ez nem papucs, de nem is olyan cipő, amiben nagyon fájna a lábad (talán).

Ha problémád van eleve a lábaddal, akkor ezen nem érdemes spórolni, vedd meg a jobbat.

2013. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ilyen

[link]

2013. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek!
2013. nov. 11. 21:43
 16/20 anonim ***** válasza:
21%
Hát szerintem hülyék vagytok, nem tök mindegy miben mászkál irodában? Nyilván nem egy CIB back office-ra gondolok, hanem 1-2-3 személyes kis cég irodájára... Oda nincs dressz kód, és ha valaki kicsit merészebb meg főnök típusú, akár boxeralsóban is nyomhatja.
2013. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16: Persze, csak nem mindegy, hogy valakinek a háta mögött röhögnek, vagy később nem javasolják előléptetésre a főnökei, mert nem tud normálisan kinézni. Nem kell öltönyben és nyakkendőben virítani, de a papucs akkor sem irodai viselet.
2013. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk az irodában van egy lány, aki lábujjas papucsot harisnyával/zoknival hord bent. Nem szól be neki senki emiatt.
2013. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lábujjas papuccsal? Vehetnél egy kényelmes, normális zárt papucsot, az azért jobb lenne.
2013. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Beke Erika válasza:
47%
Én nem értem, ha gyártanak lábujjközös papucsokat meg szandálokat, akkor miért nem gyártanak hozzá zoknit is. Az én lábam is majd' lefagy reggelente (augusztus vége-szeptember eleje) viszont napközben még elég meleg van.
2014. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!