Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi az elsődleges...

Nektek mi az elsődleges szempont ilyenkor télen?

Figyelt kérdés
divatos karcsúsított de pufi kabát ami meleg, vagy egy szövet kabát ami csinos de jobban alá kell öltözni.
2013. nov. 30. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a pufi kabátok, és amúgy is nagyon vastag pulcsikat árulnak. Mondjuk a kabátom meg van már egy ideje, és azért jobban van bélelve mint amit átlagban idén árulnak.
2013. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy valójából mennyit is töltök kint. Ha pl autóval megyek A-ból B-be akkor nem fogok annyira felöltözni, mintha a fél napomat a fagyban töltöm.

Minkét fajta kabát fellelhető a ruhatáramban, de a fentiek alapján döntöm el, hogy éppen melyiket veszem fel.

2013. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szövetkabátból is van ami meleg! Esetleg bunda, irhabunda. 0 fok környékén én már tojok arra hogy jól nézzek ki, jöhet a sínadrág is!
2013. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen divatos karcsúsított, derekat védő pufikabátom és 0 fok körül már csak azt hordom. A másik kabátom egy vajszínű igazi gyapjúszövet kabát, de azt csak enyhébb időben hordom. Hiába öltözöm alá, nem elég meleg. Én meg rühellek fázni és a felfázást még jobban utálom.
2013. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőm van, viszont ha nagyon hidegre fordul az idő, akkor már a szövetkabát nem szokott elég lenni és inkább a pufit hordom, az jó meleg és nem fázom benne.
2013. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szoknyához, hosszított felsőhöz hordható a pufi kabát?
2013. nov. 30. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindkettőhöz szoktam, mondjuk az én kabátom alapból hosszított, elegánsabb fazonú.

linket esetleg tudsz küldeni?

2013. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!