Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek fel / mit...

Hogyan öltözzek fel / mit vegyek fel hogy ne fázzak?

Figyelt kérdés
Ma is kinti programon kell részt vennem, és hiába van rajtam 4-5 pulóver folyton fázok. Milyen anyagból legyen ami hőszigetel? Vagy van valami trükk erre? Igazán meleg kabátom nincsen szóval máshogy kell megoldani :/
2013. dec. 20. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
talán...kötött pulcsi? O.o
2013. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez jo kerdes. En van hogy ketto harisnyat veszek fel ra nadrag dupla zokni es bundas bakancs megis fazok! Felul en nem szoktam fazni mert nahyon meleg a kabatom es a salam is!
2013. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig egy jó toll/pihe kabát lenne az, ami igazán melegít.

Így maradnak a rétegek. Rövid ujjú póló vagy trikó, hosszú ujjú póló, vastag kötött pulcsi, kabát. Alulra, harisnya, vagy valami aláöltözet, melegebb, nem vékony nadrág. zokni.

Sál, sapka, kesztyű, hogy sehol se jusson be a hideg.

2013. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok...én is harisnyát veszek fel és fázok úgyanugy :/// van egy ilyen felsőm inkább dzsekiféleség az a legmelegebb abba nem fázok...meg ha veszek fel sálat
2013. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hosszúujjú felső,alá rövidujjú..végül kötött hosszabb pulóver,és kabát.

Egyébként,ha a lábaidon többréteg van,akkor már nem fázol annyira.Harisnya,zokni,nadrág..

2013. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy csalódást kell okoznom de fiú vagyok szóval nincs harisnyám . Múltkor póló mellény még egy póló pulóver + kötött pulóver , bőrdzseki és egy téli kabát volt rajtam.

ÉS MAJDNEM MEGFAGYTAM...

Nemtudom mi van velem , lehet hogy a vérkeringésem nem a legjobb a kezem is folyton hideg mostanában. Pár hónapja nem tudok sportolni egészségügyi okok miatt addig eléggé sokat mozogtam és lehet ez is közre játszik. Meg amúgysem vagyok egy nordikus típus

2013. dec. 20. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz be egy meleg kabátot, hosszú még a tél, és kényelmesebb mint 4 pulcsiban.
2013. dec. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attol,hogy fiu vagy meg vehetsz harisnyat!!!
2013. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!