Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az összeállítás szilveszter...

Ez az összeállítás szilveszterre? Vélemény?

Figyelt kérdés
fekete magassarkú csizma,fekete cicanadrág,fekete trikó,fekete boleró,arany szegecses karkötő,arany statement nyaklánc
2013. dec. 31. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy búcsúztatjuk az évet, de nem gyászoljuk. Szerintem legalább a fekete trikót cseréld le, mondjuk pirosra.
2013. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
arany felső vagy arany bolero jó lenne! :)
2013. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezzel a kérdéssel foglalkoznod, a színeddel úgyis beleolvadsz az éjsötétjébe. Ha azt akarod, hogy felfigyeljenek rád, légy bátrabb a színekkel, legalább egyszer az évben!
2013. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk fekete csipke felsőbe, fekete cicanadrágba, fekete szegecses csizmába megyek, de van egy brutális piros kabátom, azt veszem fel hozzá, arany kiegészítőkkel, de rólam a kabát nem nagyon fog lekerülni, bár házibuliba megyek :)
2013. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

huu,köszönöm szépen:)

akkor keresek egy arany felsőt mert a kabátom is fekete arany cipzárokkal:)

2013. dec. 31. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem piros felső jobb lenne, egy vörös rúzzsal isteni!! :D
2013. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!