Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjön csinosan,...

Hogyan öltözködjön csinosan, szexin egy ducibb lány?

Figyelt kérdés

nem, nem kérem azt olyan válaszokat, hogy egy ducibb lány sehogy sem csinos és sehogy sem szexi. volt már barátom, sőt, most is van. nem, nem a többi fiúnak akarok tetszeni, hanem neki és magamnak.


mit tanácsoltok? hol lehet olyan ruhákat venni, amik szexik lennének rajtam? és hogy néznek ki?


18/L


164 cm vagyok és 67 kg.


2014. jan. 4. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy farmerkabát és egy zakó mindig jól jön, jól takar.

Én se vagyok vékony lány, kb. olyan vagyok, mint te.

Én csipkés ruhákat is lazán hordok. New Yorker, Tally Weijl, Reserved, Promod..általában itt vásárolok.

2014. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az alkatod, a kiló nem számít. Láttam én már olyan lányt, aki a magasság-tömeg aránya alapján a vékony kategóriába tartozott, mégis kövérnek nézett ki, s olyat is, aki ugyanezen arány alapján duci, kövér kellett volna, hogy legyen, mégis teljesen formás volt. Fontos, hogy hogy oszlik el rajtad. Hol van többlet, mekkora melled van, mi az, amit érdemes hangsúlyozni. Így nagyon nehéz megmondani, hogy mi állna szexin. Ezt amúgyis szerintem te látod magadon. Mindenesetre 1-2 dolog, ami szerintem szexi, csinos lehet.. Minden duci lányon a legjobban a sötétebb színek állnak jól. Ez azonban nem jelenti azt, hogy teljesen feketébe kell öltözni, csak úgy kell összerakni, hogy ahol problémás a dolog, ott inkább sötétebb legyen a domináns. Ha a hasad nagyobb ne vegyél nagyon tapadós fölsőket, főleg ne világos színben. Nem kell zsákot venni, meg terhes felsőket, csak olyat, amiben nem feszülsz ki. Ha a csipőd szélesebb, feneked , combod nagyobb, akkor pl. ezeket a pörgős szoknyákat, vagy A vonalú szoknyákat érdemes hordani, mert a ceruza, testheztapadó szoknyák kiemelik, de persze van abból is néhány fazon, szín, ami még jól is állhat. Ha a vádlid vastag nagyon akkor nem a szoknya a legideálisabb, ha viszont vékony, akkor érdemes kihangsúlyoznod szép harisnyákkal, szoknyákkal. Ha a melled formás, akkor hordj kivágottabb,de nem riban-cos ruhákat. Érdemes beszerezned egy-két blézert,mert az csinos is és valahol ápol és eltakar is, persze ne feszüljön. Ha a derekad vékony, akkor hangsúlyozd azt derékövvel, derékkötős felsőkkel, szűkített ingekkel..stb. A magasságod miatt, meg azért mert azt mondod, hogy duci vagy, ajánlom a magassarkú cipőt, nem kell 15 cm-es, csak egy pár centis sarok, mert megnyújtja az alkatodat. Ennyi. Ilyen ruhákat bármelyik plázában találsz. Vannak olyan boltok, amikbe nem érdemes viszont telten bemenni, mert 5éves gyerekekre való méretek vannak csak, s az M-es méret már óriásinak számít, ha ennél nagyobbat kell venni, akkor meg egyenesen ásd el magad nevű üzletek. Anyagi helyzeted nem ismerem, de azért már az üzletek többségében az igazán kövér emberek kivételével mindenkire lehet találni ruhát, de biztos van a kínaiban is olyan ruha, bár oda nem járok, nem tudom mi a helyzet.
2014. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az én barátomnak a szűk nadrágok bejönnek rajtam. Mini szoknyát és mini ruhákat nem hordok, nem érzem jól benne magam. De, ha neked tetszik, szerintem hordhatsz, mert a tölünk ducibbak is viselnek ilyeneket. Én is ezeken a helyeken vásárolok kb, c&a, h&m, terranova, bershka, new yorker a kedvencek :)
2014. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.ha szeles a valad viselj: mntas felsoket egyszeru alsokat. ha eros a felkarod :vegyel V kivagasu polokat.ha rovidek a abaid hordj terdig ero szoknyakat vagy terdig ero nadtgot 2.valassz hosszu hiegeszitoketegy derekig lelogo lanc egy hosszu sal vagy esetleg egy logos fulbevalot.(ez ugymond nyujtja a nyakadat). 3.hordj fugoleges mintaju ruhakat mert a hosszanti csikok diszitesek sudarra tesznek. __________________________________________________________ezt nek en talaltam ki egy ujsagba volt. ui: bocsi hogy nem raktam ekezeteket
2014. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. valaszolo vagyok :DDD veletlenul ferre nyomtam a betuket es valamit egybe is irtam :DDDD de ennek ellene remelem tudtam segiteni :))
2014. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szoknyákat/egyberuhákat ajánlanék, ha a stílusodhoz passzolnak. Ha a lábaid szépek, formásak (és ez nagy előnye lehet egy telt lánynak egy vékonnyal szemben), akkor bátran húzhatsz miniszoknyát is szép harisnyával. Hidd el nagyon csinos és szexi leszel benne, a barátodat is tuti elvarázsolnád így. :)

22/f

2014. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Blézert vagy valamit vegyél magadra (nem begombolva), mert az vízszintes csíkos csinál, és nyújtja az alakot. Alá vehetsz egyforma színű felsőt és nacit; az megint hosszában egységes színt ad és nyújt, karcsúbbnak tűnsz.


Ha nagy melled van, hívd fel arra a figyelmet V kivágással, dekoltázzsal. Tehetsz mellhez/vállhoz pl rózsát (pólótól eltérő színűt; így oda, cicire vonzod a tekintetet a pocidról.


Egyberuha megint karcsúsít; nyújtja az alakot. A ruha ha pocin húzott, takarja a hurkákat, mert a ruha redői miatt máshogy áll. Hozzá magassarkú, megint nyújt. A sarka ne legyen tűsarkú, vagy nagyon vékony, ha vaskosabb a lábad, mert akkor (hátulról) az olyan mint ha hurkapálcikán állna egy nagy hordó. Tehát minél vastagabb láb, annál vastagabb sarok.

2014. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!