Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb melltartó,...

Melyik a legjobb melltartó, amiben olyan szépen áll a mell?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ami úgy össze felé nyomja a ciciket.
2013. dec. 31. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én tegnaap vettem meg életem első pánt nélkül is hordható melltartóját, megnéztem milyen pánttal, és úgy nagyon összenyomta a mellem. A másik meg szerintem a push up melltartó.
2013. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Wonderbra, vagy úgy általában az, ami középen csak egy pontban ér össze. Nekem volt egy Marks&Spenceres, amiben kimondottan úgy voltak a melltartó két szélén, oldalt a zsebek, hogy ott lehetett volna kitömni, nem alul, azaz befele nyomta volna még jobban a mellet.
2013. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Illetve ha variálható pántos, és úgy veszed fel hogy hátul keresztben megy a pánt, az is jobban össze fogja nyomni. Nem tudom neked mekkora a kosárméreted, nekem elég nagy, ebben a méretben a pántnélküli egyáltalán nem azt csinálja mint amit az első írt (középen magasra ér a merevítő, és úgy általában is lapít, mind pánttal, mind anélkül), de kicsiben nem tudom.
2013. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
80B
2013. dec. 31. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel nincs két egyforma (természetes) mell, ezért ha pl. nekem tökéletes egy melltartó, az nem biztos, hogy neked is az lesz.

Nem véletlenül gyártanak 1000 félét és kell mindig felpróbálni!


Nekem azok jönnek be, amik elöl nem túl vastagok és alulról támasztják meg a mellet (mivel már van 2 gyerekem és nem olyan tinilányos a cicim)

2014. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el itt le van îrva melyik milyen

2014. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!