Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lenne jobb ha minden...

Nem lenne jobb ha minden kövér lány hasonlóan öltözködne és nem zsákokban?

Figyelt kérdés

[link]


szerintem a cipőt és a sapkát leszámítva nagyon csinos annak ellenére,hogy kövér..szerintetek is jobb lenne ha így öltözködnének és nem zsákokba bújnának?


2014. jan. 8. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

A szoknyás képek jók,de a nadrágosak borzalmasak.

Ha valakinek ekkora combja van akkor ne hangsúlyozza már ki..

2014. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. csak próbáltam példát találni rá és nem a legjobbat sikerült ez tény :)
2014. jan. 8. 21:47
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Férfi létemre sosem értettem, hogy szép arcú lányok, akik normális alakkal bombanők lennének miért híznak el, illetve miért nem tesznek ellene. Persze van hogy valaki nem tehet erről, de szerintem a kövér nők 80 százaléka le tudna fogyni, ha akarna.

Én is lefogytam 110kg-ról 86-ra, és tartom ezt évek óta - csak akarat és életmód kérdése.

Szóval először fogyjanak le, aztán jöhetnek a nőies ruhák.

2014. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem a nadrág nem tetszik, mert szegény lánynak nincs szép lába valljuk be őszintén, és ezzel a nadrággal még inkább kihangsúlyozza a negatívumait.
2014. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyi errefelé a baaarrrom, hogy hihetetlen, sok mocskos fasiszta! Hát mit képzeltek ti, mi az hogy "gigantikus sonkái" és hasonlók, miért nem mindjárt tiltótábla, hogy ilyen alakkal ne menjen ki az utcára, megnézném a ti fejeiteket, lúzerek, hogy néztek ki!

Szép csaj, nem sovány, hanem molett, de mi az, hogy "előbb fogyjon le, és akkor jöhetnek a nőies ruhák" - vagyis addig ne is érezze hogy nő?

Mert ezzel ezt mondtad, nyomifejű, előbb nézzen ki nőnek, mert a te fogalmaid szerint az a nő aki sovány, felakasztanám az ilyeneket mind!

A felsője az alak arányok miatt lehetne hosszabb, mindössze ennyi a kritizálni való rajta, semmi más!

Tudjátok, miért hiszitek, hogy "nem öltözhet így" azért gyíkarcok, mert ezt ugatja a média, ti észre se veszitek, és be vagytok palizva! Nem, ne öltözködjön a sok dagi csaj zsákokba, ők is emberek és joguk van felvenni azt, amiben jól érzik magukat. Akik pedig undorodnak tőlük, azokkal mondván "a Dunába" mert nem különbek a náciktól.

2014. jún. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A nadrág az tényleg nem túl jó. Én is egy kicsit teltebb vagyok és nekem a hasammal, combommal, fenekemmel van a bajom ezért általában minimum csípőig érő felsőt veszek fel. Cső farmerrel és leggingsel hordom általában. Valamint mivel én elég alacsony is vagyok ha nem sportcipő akor 100% hogy magassarkú.
2014. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!