Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti gáznak tartjátok...

Lányok! Ti gáznak tartjátok ha egy fiú fecskét hord? (Kort is írjatok légyszi )

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de inkább unszexi (micsoda hülye szó) mint izgató számomra. 20 vagyok.

A boxerből is csak az tetszik ami olyan szűkebb és rövidebb az a short szerű divatos alsó, biztos tudjátok melyikre gondolok. Szerintem az a legszexisebb egy pasin szinte mindenkinek jól áll. De ha neked csak a fecske kénmyelmes viseld azt, úgyse velem jársz XDD amúgy ha én megválaszthatom milyen bugyit veszek fel akkor te is, szóval a te dolgod.

2009. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
69%

Ha pl. uszodában látom a fiúkat a hosszúszárú (nem is boxer) nadrágban - hát katasztrófa. Abban nem lehet úzni!

A boxer pedig egyenesen egészségtelen.

Bár manapság minden fiatal egészségtelen. Dohányoznak, részegek, a lányoknak -5 C - ban is teljesen ki van a deeka...stb. Egyébként 34 éves vagyok.

2009. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Miért egészségtelen a boxer? Kifejtenéd bővebben? Tényleg nem tudom. Ha nem megyek sehová, ahol vetkőzni kell, akkor én fecskét vagy "sima" boxert hordok, mert olcsóbb. Ha a párommal akarok lenni, akkor strech boxert hordok, az a kedvencünk (az a rugalmas, testhezálló fajta). Csak ez már sajna drágább.
2009. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát állítólag talán a feszes boxer azért egészségtelen mert "elszoríthatja a szerszámot"
2009. dec. 6. 21:52
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Na, ez fura számomra. Nekem a fecske jobban szorítja, mint a boxer. Persze boxerből is van több féle, a simulós és a teljesen bő, laza. Az utóbbi biztos nem szorít, viszont nem is olyan szexi viselet.
2009. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Hát, én a 34 évessel értek egyet. Undi, hogy minden pasin a strandon ilyen bermudaszerű gatya van, szerintem sokkal szexibb a fecske.

Mondjuk egy ilyen: [link] És az sem igaz, hogy nem sejteti a cuccot...;)

2010. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

én is fecskét hordok, és zavar, hogy állandóan kritizálják egyesek... ezért most néha-néha felveszek boxert a "feszülőset" csak nem zavar senkit hogy bepállik a lába között? meg a farkincája? csajok van egy ötletem! ha ennyire gáz a fecske, akkor ti soha ne vegyetek fel melltartót, mert az is ugyanolyan gáz! hiszen a lenge boxer nem tartja a golyszlit, ezáltal ugrál össze vissza, ugyanúgy mint a mell! először gondolkodjatok épp ésszel, és csak aztán kritizáljátok a másikat! a feszülős boxer meg azért nem jó nyáron vagy bármikor, mert mintmár mondtam beáll az embernek a lábaköze meg a farka... "fecskébe" meg sokkal higiénikusabb, kényelmes, egészségesebb, és jobban szellőzik a szerszám, mint nektek a tangába... szóval hülyeség ez a boxer téma, az egész csak egy divat f*szság, valamelyik b*zi arcú kitalálta, és azt kell hordani mindenkinek, mert már ha nem, akkor egyből "nem jó pasi, csúnya, gáz, kiábrándító stb.) ez az egész egy nagy f/szság!!!!


na még 1 példa: csajok ti se hordjatok akkor tangát, hanem állandóan franciabugyit!!! mert a tanga az gáz!!! de még 40 fokos melegbe is csak franciabugyi!!! na? milyen lesz mikor bepáll majd a p**sátok? lehet naponta 5-ször fürödni!


tudjátok mi a gáz? az a gáz, hogy lenézitek a másikat, ez a gáz! egy nagy divat-ri**ncok vagytok, eszetlen hülye pitsák! az egy dolog, hogy magatokkal mit csináltok, de nem kéne lenézni a másikat! és teszem fel akinek varikokeléje van (here-visszér tágulat)???? annak nagyon nagyon nagyon egészségtelen az olyan, ami nem tartja a herét! mert akkor csak tovább romlik az állapota? ilyenekre nem gondoltok húgyosok??? előbb gondolkozzatok, aztán ítélkezzetek! én 22 éves csávó vagyok, és rohadtul elegem van abból, hogy egy ri**nc mondja meg hogy mit hordjak! akkor én már nem lehetek jó pasi? mert a sok húgyos divat-ri**ncnak nem tetszik a "fecske"


tudjátok mit? vegyetek le jó bű nyállal! divat-húgyos-ri**ncok! ;) :)

2010. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ja és még valami, a feszes boxer nem szorítja el a szerszámot, csak tartja... ugyanúgy mint a melltartó, mert az se szorítja el! a "fecske" szintén nem szorítja el, csak tartja! akkor szoríthatja el esetleg, ha egy felnőtt felveszi a gyerek méretet, ha sikerül felvennie, akkor való igaz, hogy megeshet! ellenkező esetben a jól kiválasztott méret tökéletes lehet! a laza boxer meg egyáltalán nem tartja a golyszlit! és ping-pong labdázik a here non-stop! ja és ez tény, hogy a laza boxer nagyon egészségtelen! mert a herét valaminek tartani kell, mert ha nem, akkor lecsüng mint az állat, ugyanúgy mint a csajoknak melltartó nélkül! és kialakulhat varikokele, azaz herevisszér tágulat, ami igen gyakori manapság, nekem is van egy kicsi, meg haveromnak is! ha laza boxert hord valaki, akkor még nagyobb veszélynek teszi ki magát! de nyugodtan lehet kritizálni, aki nem ért velem egyet! amikor engem műtöttek, utána mondták, hogy olyan kell ami tartja a herét, mert ha nem volt tartása, akkor fájt a golyóm! hosszútávon egy egészséges embernél is lazán kialakulhat! mondom, több ismerősöm szenved ebben a betegségben! amikor csüng a here, az nem jót jelent legtöbb esetben! de ha van itt valaki orvos esetleg, akkor nyugodtan beleszólhat, ha nincs igazam! csak én saját magamon tapasztaltam, és nem a világba beszélek össze vissza! szóval csajok nyugi! ne erőltessétek azt, ami rohadtul nem egészséges, és higiénikus! "fecskébe" is léteznek modern darabok, nem kell nagypapis dolgokra gondolni!
2010. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!