Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fiúnak égő szandált...

Egy fiúnak égő szandált felvennie nyáron vagy sem?

Figyelt kérdés
Párom akar egyet nyárra magának, de szerintem egy fiú ne járkáljon szandálban meg papucsban az utcán, ne mutogassa a mezítlábát. Vagy csak én vagyok maradi? Mi a véleményetek?

2014. febr. 6. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem égő. Persze munkahelyre ne abba menjen.
2014. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Dehát kint van belőle elöl a lábujja, hogy néz már ki egy fiúnál ez?
2014. febr. 6. 11:51
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy mint a strandon?
2014. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
82%
még mindig jobb a szandál mint a tangapapucs egy pasin...
2014. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én hordok nyáron szandált és normális papucsot is. Miért? Mert ro***t meleg van olyankor :)

Szerintem nem gáz. Mondjuk melóba nem rövidnadrágban és papucsban megyek, de "civilben" simán...

2014. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan hordhat szandált és papucsot is, persze nem mindegy, hogy milyen az a szandál és nem mindegy, hogy hova veszi fel.

De ha egy nőnek kilátszik a lábujja, akkor egy férfinak miért ne látszhatna? Miért pusztuljon meg 35 fokban egy zárt cipőben?

2014. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem égő... deee eléggé. Gusztustalanok a férfi szandálok és még ezt valaki tovább rontja egy zoknival. Férfiként vagy papucsot veszek fel vagy zárt cipőt. Abban semmi nincs, hogy elől kilátszik a lábujjunk.
2014. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
nálunk munkahelyre is sokan járnak papucsban/szandálban nyáron, ha meleg van, meleg van, nem divatbemutatóra járnak ide az emberek. Ja, és mi közöd van hozzá, hogy a párod miben jár? Mármint tanácsot adhatsz, de az ő lábáról van szó, nem a tiedről.
2014. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el, hogy mi intim van egy férfi lábujjban, hogy nem lehet mutogatni?? :)


Bizonyos munkahelyekre tilos, de ott nőknél se elfogadott a szandál, papucs,.... de ahova lehet, oda miért ne vehetne a férfi is nyitott lábbelit?

2014. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Ebben az orszagban az a legjobb egy fiunak ha meg sem szuletik!

Es akkor nem utkozik bele a sok eloiteletbe...

2014. febr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!