Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fiúnak égő szandált...

Egy fiúnak égő szandált felvennie nyáron vagy sem?

Figyelt kérdés
Párom akar egyet nyárra magának, de szerintem egy fiú ne járkáljon szandálban meg papucsban az utcán, ne mutogassa a mezítlábát. Vagy csak én vagyok maradi? Mi a véleményetek?

2014. febr. 6. 11:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azt gondolom erről, hogy egy valódi férfi mezítláb is férfi. Ha egy nő nem így látja, akkor egyszerűen más a véleményük. Fiatal fiúkról nemigen tudok nyilatkozni, mert az nekem már régen volt, de majd megérdeklődöm a fiamnál. ;)


Ha belegondolsz, ez egy remek szűrő, hogy ne kezdj komoly kapcsolatba olyanokkal, akikkel úgy sem lennél hosszú távon egy hullámhosszon.


Tegyük fel, TÉGED valójában nem is zavar annyira, csak a srácot félted attól, hogy közröhej tárgyává válhat, és ez NEKED ciki, mert együtt vagytok... Ez is egy szempont. Ha ez NEKED nagyon fontos, lehet ejteni a kapcsolatot, mert akik nem hagyják, hogy a másik önmaga legyen, sok felesleges szenvedést tudnak okozni egymásnak később.

2014. febr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Nyugodtan, fel lehet venni. Én pár éve 7 hetedikes voltam és a 8.asok ballagására fehér ing, fekete nadrág és ünneplő szandálban és zokniban voltam, senki nem szoltés elöl is nyitott volt a szandál.
2014. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

te vagy maradi

akár mezítláb is mászkálhat, ha neki úgy tetszik

2014. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az e-fajta felfogást. Lányok járhatnak nyitott szandálban, saruban, papucsban, de mi, igazi férfiak, főljünk meg a zárt cipőben és zokniban, mert égő mutogatni a lábunkat? Persze, ha már bebüdösödik a lábunk, az már kevésbé tetszik, pedig valamilyen oknál fogva megesik ebben az esetben. Abban vagyunk, amiben kényelmesen érezzük magunkat. Ha Téged zavar, hogy a párod akar magának egyet, akkor Veled van a baj. Fogadd el őt olyannak, amilyen, vagy keress mást, aki megfelel a sznob ízlésednek. Ez az én véleményem. 22/F
2014. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az utcso mondta meg a frankot!

A pitcsaknak mindent szabad, a fiuknak meg be van korlatozva minden!

Na de miert?

Mert ebben nem nyaljuk a nyugat segget a meleg szarig, csak a f..aszsagokat tudjuk atvenni,a jot nem!

En mar sok orszagban jartam es mindenhol mindenki azt vesz fel amit akar,senki nem nez furan a masikra!

Ez a konzervativ begyoposodott gondolkadas csak szinte a magyarokra jellemzo.

En peldaul szarok masok velemenyere azt veszek fel, ami tetszik es kenyelmes...

2014. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan vehetsz szandált, csak a lábujjközes strandpapucsot azért ne...
2014. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem égő, nyáron én mindig szandálban, mezítláb járok, kivéve persze, ha ki kell öltözni valahova.

Sosem értettem azt a felfogást, hogy egyesek szerint csak a nők vehetnek fel nyitott lábbelit mezítláb, egy férfi viszont döglessze zokniban/zárt cipőben a lábát melegben is.

Annyi viszont nemtől függetlenül mindenkitől elvárható, hogy ha nyitott lábbelit vesz fel, különösen ápolt legyen a lába, és ezt magamtól is elvárom, és megteszem.

35/F

2020. nov. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!