Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay.com átverés?

Ebay.com átverés?

Figyelt kérdés
Annyira olcsók a ruhák,hogy csak lestem.Ilyen 700-2500 forint között vannak a ruhák,de olyan szépek,hogy M.o-on 10000 alatt tuti nem találnék ilyet.Nekem ez kicsit gyanús,bár sejtem,hogy a kiszállítás nem olcsó,pláne,hogy a legtöbb ruha Kínából van.:)
2014. febr. 9. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem átverés.és a vaterán ezeket áruljak magyarok akik onnan rendelik dupla áron
2014. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Kínából rendszerint ingyenes a szállítás. Ezer éve nem vásárolok már boltban, csak az ebayról rendelek ruhákat párszáz forintokért. -.- Szinte már minden ismerősöm csak onnan rendel, nem csak ruhát, mindent. De ha szerinted átverés, akkor menjél csak a boltba és költsd el a fél havi fizetésed pár darab ruhára! Sok sikert!
2014. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Hogy a tökömben lenne már átverés az ebay? Mindenki onnan vásárol. Fent maradt volna idáig, ha átverés lenne? De ha neked drágábban jobban esik vásárolni, csináld. :))
2014. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első:Köszönöm! :) Utolsó,nem kell bunkózni,feltettem egy kérdést,NORMÁLIS HANGNEMBEN!Egyébként szövegértés:MEGKÉRDEZTEM,hogy átverés-e,NEM azt MONDTAM,hogy az is.!
2014. febr. 9. 12:28
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és amúgy Kínából tényleg mindig ingyenes a szállítás, de máshonnan se drága.
2014. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocs,harmadik!:) 2.nak ment! És nem azt mondtam,hogy jól esik méregdrágán megvenni a plázában a dolgokat!Nyilván azért akarok Ebay-en vásárolni,mert az olcsó.
2014. febr. 9. 12:29
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Olcsó de nagyon rossz minőségű. 1 ruhám, egy leggingsem és 2 pulcsit vettem onnan. A ruha jó, a leggings nagyon kicsi, combban, derékban jó de a hossza nagyon rövid. A pulcsik pedig borzalmasak, kinézetre ok, de olyan mintha nylon zacskót húznék magamra, érezni hogy műanyag az egész.

DE kilehet fogni egész szép dolgokat.

2014. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Mivel az Ebay nem egy eladó, nyilván lehet átverés. De ha egy megbízható, népszerű eladótól veszel, akkor nagy eséllyel jól jársz. Persze be kell vállalni a rizikót, meg, hogy nem lesz megfelelő a méret vagy a minőség, de nagyon sokan szeretik. Én ebayről még nem, de Etsyről meg Asosról már rendeltem, sokkal jobb cuccokat szerzek be, mint akárhol Magyarországon.
2014. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én elég sokat vásároltam már ebayről, nem átverés. Egyszer veszett csak el egy csomagom, de az eladó visszafizette az árat. Nem rossz minőségű, csak ha Kínából meg Ázsiából rendeled, jól meg kell nézni a méreteket, mert sokkal kisebbek mint nálunk.
2014. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké.:) Köszönöm.:)
2014. febr. 9. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!