Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay.com átverés?

Ebay.com átverés?

Figyelt kérdés
Annyira olcsók a ruhák,hogy csak lestem.Ilyen 700-2500 forint között vannak a ruhák,de olyan szépek,hogy M.o-on 10000 alatt tuti nem találnék ilyet.Nekem ez kicsit gyanús,bár sejtem,hogy a kiszállítás nem olcsó,pláne,hogy a legtöbb ruha Kínából van.:)
2014. febr. 9. 12:18
1 2
 11/12 pinkpancser ***** válasza:

Ha megnézed, nem ritka az, hogy 50000 feletti eladásnál 99% pozitív értékelése van az eladóknak, az ilyenek biztos nem akarnak átverni. Mellesleg a kínai eladók sokkal jobbak a magyaroknál! Ha gondod van valamivel akkor vagy visszafizetik az árát vagy küldenek másikat. Sokszor már akkor is, ha csak késik az áru. Tehát vásárolj nyugodtan!

Gond akkor lehet ha nagy tételt rendelsz, mert akkor hosszú időre elakadhat a vámon.

2014. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Oké,de a biztonság kedvéért először csak egy gyűrűt rendelek!;))
2014. febr. 11. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!