Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Peplum ruha teltebb homokóra...

Peplum ruha teltebb homokóra alakra?

Figyelt kérdés

Lagziba megyek a nyáron, és nagyon tetszenek ezek a peplum ruhák. Eddig csak vékony lányokon láttam ilyet, és nem tudom, be merjem e vállalni teltebb homokóra alakra. Ilyesmi alakom van, csak egy picit hangsúlyosabb derékkal: [link]


centikben: 98-63-97.


Mit gondoltok? :)


2014. febr. 18. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Aztarohadt, neked aztán tényleg homokóra alakod van, az a derék-csípő arány nem semmi :)

Nekem is homokóra alakom van, ugyan nem ennyire, de nem tudom, hogy felvenném-e. Ebben a ruhatípusban az a jó, hogy (a csípő "rovására", vagyis annak erősítésével) karcsúbb derekat csinál optikailag. Most neked egyrészt karcsú derekad van, amin felesleges karcsúsítani, főleg nem úgy, hogy ezzel a csípődet szélesíted, mert az meg már így is túl hangsúlyos. De próbálj fel egyet, és meglátod, jól áll-e.

2014. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha így nézel ki, mint a képen a nő, csak még vékonyabb derékkal, akkor szerintem bármit felvehetsz :)

De egyszerű, felpróbálsz egy olyan ruhát egy üzletben és rögtön észre fogod venni, hogy jól áll-e.

2014. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó. Nagyon erősíti a csípőt, plusz kiemeli a hasat.
2014. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Peplum azoknak való akiknek nem elég hangsúlyos a derekuk. És inkább vékonyabb csajoknak. Meg szerintem amúgy is tavalyi divat.
2014. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)



4-es: az engem nem izgat, hogy mi idei divat, vagy mi tavalyi, ezeket sose tartottam be, engem az érdekel jobban, hogy mi az ami jól áll, és mi az ami nem. Ha a divat szerint öltözködnék, rengeteg pénzt ölhetnék abba, hogy mindig "trendi" megjelenésem legyen - feleslegesen. Nem fogok a fogyasztói társadalom hülyeségeibe belefolyni. ;)

2014. febr. 19. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul fogalmaztam, igazából engem se érdekel mi idei divat, de vannak dolgok amik igazából elég bénák önmagukban, addig elmennek amíg kicsit felkapottak, de amint kimegy a divatból már ciki. Pl a galaxisos leggings vagy épp a peplum.
2014. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ó, ne haragudj. Így már értelek,persze.


Szerintem azért egy galaxy leggings még mindig 100x gázabb, mint pl egy nőies peplum szoknya. :)


Köszönöm a válaszod!

2014. febr. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!