Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordja egy csomó csaj a...

Miért hordja egy csomó csaj a cicanacit nadrágnak? Hogy látni rendesen a seggük kirajzolodik durvan? Olyan mint egy harisnya szoknya nelkul felig feloltozve nem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 00:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es: De gondolom, hogy ízlésesen hordod, nem úgy mint egyesek, akiknek tényleg olyan, mintha a harisnyának a lábfejét vágták volna le, és még a két vonal is ott éktelenkedik a seggükön. Amúgy én is gondolok arra, hogy beszerjek majd egy jegging-et vagy egy treggings-et. Csizmanadrágnak szerintem jó.
2014. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Mert a kis tinipitsák azt hiszik, hogy így jönnek be a fiúknak. Jól hiszik. Így jönnek be, egy dugás erejéig.

/F

2014. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolgo én nagyon szeretem de ami átlátszó kicsit ahhoz csak hosszú felsőt veszek fel, még ami félig eltakarja a fenekem és nem átlátszó az még úgy jó.
2014. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is hordom nadrágként, hosszabb felsővel is. De csak bélelt, vastag nem átlátszó, nem vonalas seggű feketét. Hogy miért? Mert baromi kényelmes. Mozgékony vagyok, és a farmerben sokszor feszengek, és csúszkál,meg kényelmetlen, lecsúszik, stb.. A leggings az totál rám illik, és úgy mozog,ahogy én. Ennyire egyszerű. Amúgy sem nagyon járok sehová, utcán a kabátom hosszú,nem látszik, otthon meg lesz.arom mi van rajtam..
2014. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Neked biztos jól is áll. Nekem az enyhén bővülő farmerek/nadrágok állnak jól, de sajnos pont ezeket nehezebb beszerezni.
2014. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,persze nem mindenkin azért kell hozzá formás fenék.De neked miért baj? Én úgy vagyok vele,ha valami nem tetszik,nem nézek rá.
2014. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!