Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a cipő?

Tetszik nektek ez a cipő?

Figyelt kérdés

lányok hordanátok?


[link]



2014. febr. 21. 20:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hívő, csak véleményt mondtam, azt meg szerintem szabad országban szabad. Amúgy igen, észrevettem hogy bőr. Ettől még a stílusán nem javít.
2014. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Felvenném bizony, csinos és elegáns. Bár én már inkább nő vagyok, mint lány..
2014. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én szívesen hordanám! Persze, lehet ennél kecsesebb, csinosabb cipőt is találni, de azokban már nem lehetne egész nap kibírni. Ez viszont a kerek orra és a pántok miatt nagyon kényelmesnek tűnik, és így is sokkal nőiesebb, mint egy lapossarkú!
2014. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Tök jól néz ki! Mindenképp! :)
2014. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%

Nekem nagyon nem tetszik.


"aki szerint ez trampli, az maradjon a platform patacipőnél, gondolom az a neki való :)

mellesleg ne már tizenévesek adjanak itt öltözködési tanácsot"


Annyira szánalmas, hogy leszólod azt, akinek más tetszik, mint ami neked.. Másnak nem lehet véleménye? Én nem vagyok tizenéves, de mégis hány évesek adjanak tanácsot egy 18 éves lánynak szerinted? 40?

2014. febr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

A kérdező cipője nagyon csúnya.

Óreges, divatjamúlt.

Én soha fel nem venném.

Bocs.

2014. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%

sztem is irtózatosan öreges, ilyet nagymammereken látok...

amit a 9-es linkelt, a platform cipő, ezerszer nőiesebb és fiatalos.


22/F

2014. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
8%

annyi eszetek van, amennyi látszik. egy cipő az öltözék kiegészítője. ha a kérdező (a kora ellenére) éretten, felnőttesen öltözködik (nem rib..cosan, hanem felnőttként, szövet nadrággal, blézerrel), akkor ahhoz aztán baromira plasszolna a platform cipő :) a kérdező magasságáról már nem is beszélve. egy olyan "csini" darabban lenne vagy 190 magas.


kérdező: kár ide ilyen jellegű kérdést feltenni, mert az ide járók túlnyomó többsége tizenéves, illetve éretlen huszonéves. ne itt kérj divattanácsadást

2014. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%

Na és mi van akkor, ha 190cm?

Én 177cm magas vagyok, és a legtöbb tűsarkúm 12-14cm magas. (nem platformosak)

26 éves vagyok.

És majd 50 évesen fogok a kérdező cipőjéhez hasonlót hordani, de csak hasonlót, mert ez nagyon csúnya.

2014. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem attól leszel felnőtt, hogy olyan szavakat használsz, hogy jómagam, meg mert hú de baromi igényesen öltözködsz, hanem attól, hogy például elfogadod a másik véleményét és nem hülyézed le, csak mert más tetszik neki. Te maximum egy nagyon felnőttnek látszani akaró, akadékoskodó, mindig mindent jobban tudó kis liba vagy.
2014. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!