Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a cipő?

Tetszik nektek ez a cipő?

Figyelt kérdés

lányok hordanátok?


[link]



2014. febr. 21. 20:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
58%
Fú, nagyon nem. Tényleg nagymamis. Ha NEKED tetszik, használd. :) 19L
2014. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

nekem is van olyan cipőm amin az átlag ízlésű ember elszörnyülködik (nem akarom megmutatni de ha valaki kicsit jártas az őrültebb japán utcai divat irányzatokban, akkor el tudja képzelni ...), de felveszem mert szeretem és jól érzem magam benne.

Én nem venném fel, mert szerintem idősebbeknek való (21 vagyok, de sokkal inkább lánynak érzem magam mintsem érett nőnek... mindenki máshogy érik sztem), ha nem feszengsz benne felveheted de fölösleges azt kérdezni hogy mások hordanák-e, nem attól kell függenie ennek hogy hány más ember venné fel a helyedben... én mondjuk biztosan nem, maximum ha fizetnének érte, mert kapásból 30-40 évesnek érezném magam tőle ami borzasztó lenne... de ha neked tetszik hordjad nincs megtiltva. Nem hiszem hogy te vagy az egyetlen ember aki megveszi, sok brutál cipőt eladnak a boltokban az is rákerül valaki lábára.. : D

2014. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!