Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is "nagyképű" aki...

Szerintetek is "nagyképű" aki hip-hoppozik? (képpel. )

Figyelt kérdés

szóval,sokszor volt olyan, hogy kérdezték mit sportolok. mondtam hoggy hip-hoppozok, erre aztmondták, hogy a hip-hopposok nagyképűek. (most ezzel nem azt mondom-mielőtt valaki szólna- hogy mindenki aki ilyen műfajba táncol nagyképű,csak általánosítás.)apám szerint "flegmának nézek ki" ha így öltözködök(ez csak edzős cucc)és azt mondja a hip-hop miatt van vagy mi meg hogy sok ismerőse van akinek a lánya hip-hoppozik és nagyképű lett.

Szerintetek is flegmának nézek ki ebben a nadrágban és felsőben?



2014. febr. 26. 17:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én már csak hobbiszinten itthon táncolok, (de jártam táncsuliba) és nagyon sokan nagyképűek, vagy azt hiszik csak mert táncsuliba járnak akkor tudnak is.:D Az egojuk nagyobb mint a tehetségük. De tisztelet a kivételnek,mert kivételek mindig vannak. :) A tánc önbizalmat ad, és ettől "egosodhat" el az ember, de ez emberfüggő ink. Ne hagyd hogy befolyásoljanak ezzel, mert ez hülyeség. Ha kényelmes és tetszik akkor hordjad. Az ember kisugárzásán látszik hogy valaki nagyképű-e vagy sem. Egy előttem levő is írta hogy a swag-yolo majmolás miatt optikailag annak tűnsz kicsit. A kérdésed alapján meg nem tűnsz annak,szóval ne parázz emiatt :D :) 17/l
2014. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!