Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon nagyképű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon nagyképű és mindig azt hiszi neki van igaza én meg nem hagyom és ebből mindig vita van a többi lent? 17/F

Figyelt kérdés
kb. 3-4 hónapja van ez meg nem tartja a megbeszéltekhez magát mikor mondom neki pl.: hogy hívjon fel és nem hív utána én nem hagyom szó nélkül és még is én jövök ki rosszul mert amíg nem adok neki igazat addig csak a vita van de tudom hogy nem neki van igaza !! szeretjük egymást meg jól megvagyunk csak ezen kellene változtatni mit tegyek ?
2014. febr. 5. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem beszéljétek meg a helyzetet. Ha nem ad igazat sosem, s mindig veszekedtek akkor játszd el a sértődöttet. Ne hívd, s állj ki magadért. Tedd helyre a lány fejét, elvégre is te hordod a gatyát, nemde? Mutasd akkor meg neki! 18/L
2014. febr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt hogy ő 15 éves és nagyon önfejü nem lehet neki megmondani hogy az kerek nem szögletes mert ha ő ugy látja akkor az ugy van....... -.-"
2014. febr. 5. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Vágjatok neki ennek a kapcsolatnak 5....10 év mulva! Vszinüleg inkább te vagy teljesen éretlen az ilyen kapcsolatra.
2014. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te vagy vele együtt, "értened kell hozzá". Különben is, nehogymár egy 15 éves csaj alázzon le egy 17 éves fiút.. Ha nem jó valami, s nem lehet megoldani, akkor állj tovább. Miért kötöd le magad egy önfejű, nagyképű kis tini mellett?:)
2014. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és ha én megbántom valamivel és mondjuk bocsánatot kérek ő azt mondja hogy ez nem ilyen egyszerű hogy egy bocsánattal el lehet intézni de mikor megszólóm érte hogy azért egy kicsit jobban figyeljen rám akkor meg szinte be van sértődve hogy hogy mondhattam ilyen...
2014. febr. 5. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Én otthagynám a helyedbe. Nem túl érett még egy kapcsolathoz, lássuk be.
2014. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mert szeretem és azért ennyi nem tudok az érzéseimmel mit csinálni lassan egy éve hogy eggyüt vagyun amugy meg ő most ment gimibe és azóta vannak viták mert olyan osztályba van ahol 28 fiú és 3 lány van és jó hogy aggódok iránta mert nem ismerek őket..
2014. febr. 5. 09:40
 8/10 anonim ***** válasza:

egyreszt nagyon fiatalok vagyttok meg es a kapcsolathoz valo hozzaallasotok meg boven valtozni fog az evek alatt.


szerintem te teljesen jol csinalod, ha valami nem tetszik, mondd meg neki. egy kapcsolat legyen mindket fel szamara jo. azt viszont ne feledd, hogy ne bantoan es ne tamadolag mondd meg neki a velemenyed. hagyd meg szamara a lehetoseget a megertesre, gondolkodasra es valtozasra.


es nyilvan, ezert cserebe te is legyel nyitott az o dolgaira, ha valamit nem helyesel vagy valami nemtetszik neki, stb.


kompromisszumok nelkul nem fog menni :)

2014. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és fenyegetve érzed magad miatta? Akkor szerinted ezt nem szándékosan csinálja veled? Egy rossz szó s megy is egy osztálytársához..
2014. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az a legrosszab hogy én mindent megteszek érte amit csak akar elviszem ahova akar menni mindig veszek neki valamit meg minden és még is ezt érdemlem ?? hogy szarjon rám ???
2014. febr. 5. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!