Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a ruha jól...

Szerintetek ez a ruha jól mutatna körte alkaton?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 27. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Csíkos? Semmiképp. Még a homokóra alkatúaknak is óvatosan kell bánni a csíkos ruhákkal, nemhogy körtéknek. Plusz a szabása is a csípőt hangsúlyozza, én nem javasolnám.
2014. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kizárt. Nem csak a csíkokkal van baj, hanem bodycon ruha (=testkontúrt szorosan követő) ruha egyébként felejtős egy körtének.
2014. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem sajnos. A csíkok és a feszülős stílus miatt sem.
2014. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem ódzkodnék előre... Én vettem nemrég egy csíkos ruhát és bátran hordom. Ha karcsú a derekam és széles a csípőm én nem palástolom hanem hangsúlyozom a fenekem... Nem vennék rá mérget hogy rosszul állna :)
2014. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is jol állna nekem van hasonló és én is úgy vagyok mint az utolso felvállalom hogy picike a derekam és nagy a popsim s kapok eleg sok dicseretet is. Ha kim kard bevallalja én is kb olyan az alakom. Amúgy sztem a bő cuccok nem jok mert nem adjak ki a szep karcsu derekat
2014. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na igen, csak általában a körte alkatúak nem olyanok, mint Kim Kardashian, hogy vékony derék, nagy fenék, hanem a kettő között még van egy méretes úszógumi is, plusz jó vaskos rezgő combocskák :D és ha ilyen alakra valaki felvesz egy testhezálló ruhát, akkor pont olyan lesz, mint a Michelin-baba :D
2014. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok Kim Kardashian, de kövér sem vagyok :D 162 cm, 48kg vagyok, a derekam vékony, a csípőm szélesebb (és nem a nagy háj miatt :DD)


Köszönöm a válaszokat, megpróbálom, megnézem hogy áll rajtam, aztán meglátom :) Ezzel a ruhával is szemeztem, ez lehet jobb választás lenne: [link] talán ez annyira nem feszülne, mint az előző :D

2014. febr. 28. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
48 kg vagy ne hulyeskedj bomba leszel benne persze hogy nincs rajtad haj
2014. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még hogy széles a csípőd nem biztos hogy körte vagy. Nekem is széles de a lábaim nem fogpiszkálók. Ha úgy érzed talán nem a megfelelő keress inkább hosszában csíkosat,az hidd el jobb választás! A vízszintes csíkozás szélesít ez alap!
2014. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!