Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek? Ti mit...

Mi a velemenyetek? Ti mit gondoltok? Es hogy latjatok? szerintetek jo aron lenne 4e fter?

Figyelt kérdés
Bejovo divat a borbetetes nadrag ugye. Erdekelne ki milyen aron lat ilyeneket.. en arra gondoltam hogy megprobalkoznek ilyen nadragok eladasaval.. szemely szerint 4ezer forinter adnam darabjat..
2014. márc. 2. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég csúnyák, én nem venném fel. Egyébként olyan 3000 ft-tól láttam eddig, felső határ a csillagos ég.

Miért nem próbálsz népszerűbb és/vagy különlegesebb termékeket eladni?

2014. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te fogod varrni? vagy rendeled e-bayről 1000ért és 4ért adod el vagy hogy gondoltad? Amúgy minden butikban ez van, nekem is van legging meg műbőr gatya is meg olyan aminek eleje műbőr hátul pamut.

Mivel bármelyik trendi butokban hozzájuthatok ezért pl. tuti nem vacakolnék internetes rendeléssel, mert gondolom úgy árulnád.

4000+ pk meg már tényleg sok, tekintve hogy 5000 körül már Pimkie, reserved, Tally , H&M stb üzletekben is vehetek, felpróbálva, cserelehetőséggel stb.

2014. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ebayrol rendelnem ezer forinter.. rendes jo minosegu nadrag amin nem lenne tul sok haszon.. utana nezhetsz a markanak: paulo connerti nekem is ilyenem van es imadom kenyelmes es olyan vastag mint egy farmer nadrag ;)
2014. márc. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!