Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Business wear" problémám...

"Business wear" problémám van, ti hol vásároltok ilyesmit?

Figyelt kérdés

Interjúzom egy komoly céghez, ahol business wear öltözék az elvárás. Túl vagyok 2 körön, most megyek majd a hr-eshez, ami előtt a fejvadász külön a lelkemre kötötte, hogy legyen üzleties a megjelenésem. Fekete nadrágkosztüm lesz rajtam szürke blúzzal és fekete cipővel. Mivel a blúz v kivágású, felveszek egy diszkrét nyakláncot, ahhoz passzoló pici, visszafogott fülbevalóval. Ez eddig rendben van, gondolom. Egyik kérdésem, hogy ha van rajtam blézer, akkor a blúzt minden esetben illik betűrni a nadrágba vagy adott esetben szoknyába? Picit hosszabb ugyanis a blúz, kilátszana alóla.

Másik kérdésem: tételezzük fel, hogy felvesznek.. Akkor sürgősen be kell szereznem ilyen ruhákat (kosztümöket, blúzokat stb.), mert ilyenekre eddig nem nagyon volt szükségem. 1-2 van mindenből, de ha naponta azt kell viselnem, akkor bizony venni kell még. De hol? Egyedül a h&m-ben láttam normális kosztümöket, még az Orsay-ban is olyan furcsán mutatott felvéve minden. Ti hol vesztek elegáns ruhákat?

Előre is köszi mindenkinek!


2014. márc. 9. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig ott! H&M, orsay, promod, mango.


És igen, betűrve.

Milyen mély a V-kivágásod? Dekoltázs nem villanhat! A nyaklánc pedig még jobban oda vonzza a tekintetet.

2014. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Promod és Mango jó ötlet, köszi, oda nem nagyon jártam eddig. Orsayt hoszú évekig nagyon szerettem, de az utóbbi 2-3 évben valahogy kevésbé találják el az ízlésemet.

Dekoltázsom nem lesz látható, köszönöm :) A lánc rövid, a medál kb. 2-3 centivel lesz a kulcscsontom alatt.

2014. márc. 9. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Mango, Marks&Spencer, Zara (ott sok ilyen stílusú ruha van),H&M, Massimo Dutti a Deák téri Fashion Streeten, Benettonba is találsz jó darabokat. Diszkrét smink, diszkrét frizura,kevés parfüm, diszkéten manikürözőtt körmök, lehetőleg zárt cipő az ilyen körömvillantós darabokat kerüld intejún és max.10cm cipősarok. A mélyen dekoltált felsőt hanyagold.
2014. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy megnyerő megjelenés.

2014. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon sminkelek, 5 cm sarok fölötti cipőben nem tudok menni, így ezek kilőve :)

Frizura: feltétlenül össze kell fognom a hajam copfba, vagy maradhat kibontva? Váll alá ér pár centivel.

2014. márc. 9. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:
4., köszi, jót nevettem
2014. márc. 9. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!