Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek elegáns/szexi ez...

Szerintetek elegáns/szexi ez a harisnya? Fel lehet venni munkába?

Figyelt kérdés

a calzedonia reklámján láttam nem találtam róla kképet de ehhez hasonló persze nem necc

[link]

a lányege h sima harisnya és hátul megy fel rajta egy fekete csík. Szerintetek milyen? fel lehet venni munkahelyre is vagy kihívó?


2014. márc. 16. 22:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Milyen cipővel viselnéd?


Ha egész nap rohangálsz, akkor feltételezem nem magassarkúval hordod. Igazából azzal néz ki jól (ahogy a képen is) mert a csík és a tűsarok optikailag hosszabbítja a lábad. Nekem tetszik, önmagában nem ribizlis csak szexi.

2014. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem szexi, sokkal inkább egy sima harisnya!

22F

2014. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
igen lapostalpú cipőt hordok és a szoknyám kb térd fölé 5cmrel ér. a fekete az előírás amúgy hordhatunk bármit ez nem egy komoly étterem hanem egy kávézó
2014. márc. 17. 10:57
 14/18 pinkpancser ***** válasza:
Milyen melóhoz szeretnéd?
2014. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
képeken tök jól néz ki de nem hiszem, hogy reggel van arra időd, hogy azt igazgasd, hogy tökéletesen álljon a csík. napközben meg elcsúszkál a harisnya és nem lesz egyenes sokáig, főleg mert sokat kell benne menned. meg wczés után is igazgatás... ja és te észre se veszed, hogy elcsúszkált a csík meg összevissza áll, mert nem látod folyamatosan.
2014. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a harisnya nem 8-10 órás mászkáláshoz, és mem lapos talpú cipőhöz való. Ehez tűsarkút kell venni, mert a lapos talpú az egész látványt/hatást agyoncsapja. A Te munkád viszont ezt nem engedi meg. Ha rám hallgatsz, akkor civilben hordasz ilyen harisnyát, és csakis tűsarkúval. És combközépig érő, vagy annál rövidebb szoknyával.
2014. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
sztem is csak magassarkúval néz ki jól.
2014. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

nekem iszonyat bejönnek ezek,

és a legtöbb pasinak is. 31f

2014. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!