Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen alkathoz megy az ilyen...

Ilyen alkathoz megy az ilyen rövidnadrág (fiú, kép csatolva)?

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 25. 23:53
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
30%

17-es! Szerinted valaki nemi hovatartozasat a ruhaja szine hatarozza meg?

Mert ha igy gondolod akkor ez eleg nagy szegenysegi bizonyitvany a reszedrol!

A te felfogasod alapjan arra lehet kovetkeztetni,hogy ha egy csaj fekete szinu ruhat,vagy eppen ezzel ellentetben hosszabbat vesz fel akkor az is homar lessz?

Egyebkent ha ebben az orszagban ha valaki ki mer lepni a szurke egyhangu,sablonszerepbol az mindjart megkapja a szlogent:B..ZI!

2014. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
8%

nem nézik le nyugaton a homokosokat. nem tudom te merre jártál, melyik bevándorlók lakta részen, mert normális részeken nem nézik le. ugyanolyan embernek tekintik mint bárki mást.


az meg egyenesen vicc, hogy még nem is olyan régen, a nőket szólták meg itthon, ha túl rövid volt a szoknyájuk, a fiúk kb azt hordtak amit akartak, most meg fordult a kocka, most a nők hordanak bármit, a fiúkat meg megszóljátok, mert túl rövid a nadrágja, legyen hosszabb. mi jön még? kivillan a fiú bokája, akkor fúj, b.u.z.i?

2014. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

hát ha lábairól egy lányéra asszociáltok - értse az akinek szól, akkor ha az illető fiú, akkor nem a kérdező homokos, hanem ő

ez nem női láb, simán ránézésre meg lehet állapítani, a nők lába nem ilyen. nem csak azon műlik, hogy szőrös-e vagy sem.

2014. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek a válaszadók,de 20 éve a fiúk rövid sortot hordtak tornára,csak az műszálas volt.

Volt belőle adidas is.

2014. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Nem is annyira műszálas volt,inkább az a susogós anyagú volt,mint a régi jogging ruha külseje.
2014. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
2
2014. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
46%

22-25-ig! Az ertelmesebb hozzaszolasokat kepviselok tartjak,a tobbinek meg lehet tanulni toluk akiknek az ertelmi szintje a beka segge alatt van!

Ez mondjuk latszik is a hozzaszolasaikbol!

Csak mint a kiakadt lemezjatszo ezt tudjak emlegetni,hogy: b..zi!

Ebbol is lathato a bo szokincsuk.

2014. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon is jól áll és Remélem újra divatba jön az ilyen rövidnadrág.
2014. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Ha pár centivel hosszabb lenne a nadrág jobban állna szerintem. Amúgy meg szerintem semmi gond a lábaddal, olyan mint egy normális láb. :D
2014. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Ha gondom lenne vele, biztos hosszúnadrág mögé dugnám :). Az elsővel azért nem értek egyet, szerintem egy short a lehető legrövidebb legyen úgy, hogy se elől, se hátul ne villanjon semmi.
2014. márc. 28. 23:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!