Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen alkathoz megy az ilyen...

Ilyen alkathoz megy az ilyen rövidnadrág (fiú, kép csatolva)?

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 25. 23:53
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Hát kicsit lehetne hosszabb a nadrág, de az egy dolog és nem vészes. Viszont az már gáz, hogy totál szőrtelen a lábad.
2014. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
52%

31! Miert gaz ha egy ferfinek szortelen a laba es nem hasonlit a jetire?

Valaki csak akkor ferfi ha szoros,es mondjuk belemegy a strandon a vadliig ero vizbe es a szorszalakat viszi a hullam mint a stegoszlopokra ratapadt hinart,az ferfias?

Inkabb rohelyes!

En 19 eve testepitek es kepzeld el rajtam sehol nincs szor mert nem azert gyotrom magam,hogy vastag prem ala dugjam a testem,gondolom nem lehetek valami ferfias...

A short meg azert rovid mert mint a neve is mondja rovid,tehat nem kene hosszabbnak lennie!

2014. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
32-es, akkor neked valami komoly betegséged van, ha annyi szőröd nő, mint egy jetinek, a vastag prém elrejti a tested és a vízben meg csomókban vedlesz.
2014. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
A peldalozast nem kell kp-nek venni...
2014. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

#31: Ezt másként látom. Akkor lenne gáz, ha 1. betegség, 2. betegségre való kezelés, 3. más személy elvárása (az én elvárásaimmal ellentétesen) lenne a szőrtelenség oka.


Szerencsére ezekről szó sincs, az én döntésem és elvárásom, hogy szőrtelen legyen, így nincs semmi gáz.


Fordítsuk meg a dolgot. Valamiért azt gondolom, hogy lány vagy, ha tévedek, akkor bocs. Kérdés, szőrteleníted-e a lábad? Ha igen, és azért, mert neked így jó, akkor minden oké. Ha igen, és azért, mert más elvárja tőled, akkor nem oké. Ha nem, és azért nem, mert neked így jó, akkor megint oké a dolog.


Ha nem vagy lány, akkor az előző akkor is igaz, csak nem rád, hanem általánosságban :).

2014. ápr. 7. 14:56
 36/53 anonim válasza:
41%
nagyon csinike a felszerelésed de a lábad is bejön cicafiú:DDD
2014. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim válasza:
én egy önmagát nagyra értékelő fiút látok, aki tudatában van a saját szépségének, kár hogy eltakartad az arcod, de jó lenne ha megszopatnál
2014. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim válasza:
jó ez a nadrág, jól kimutatja hogy szépen domborodik a férfiasság alatta
2014. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim válasza:
Mivel eléggé magas és vékony alkat, a lábai is nagyon hosszúak. Szerintem sokkal jobban állna neki egy térdig érő vagy legalább egy olyan nadrág ami a combját befedi így optikailag kicsit összébb nyomja a fiút és eltereli a figyelmet a borotvált vézna lábairól. Szerintem így kevesebben gondolnák róla azt, hogy meleg ;)
2014. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim válasza:
szerintem pont jó
2014. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!