Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők! Fontos Nektek,...

Lányok/Nők! Fontos Nektek, hogy olyan stílusban öltözködjetek, ami tetszik a párotoknak/férjeteknek?

Figyelt kérdés

Megbeszéltétek, kikértétek a párotok véleményét, hogy mi az, ami tetszik rajtatok, és mi az, ami nem? (öltözködésre gondoltam, nem a testetekre)


Mert sokszor olvasom, hogy fiúsan öltözlödő nők azt írják, hogy a párjuknak így is tetszenek. Szerintem viszont fogalmuk sincs arról, hogy mennyivel jobban tetszenének a párjuknak, ha nőiesen öltözködnének. Mert én nem tudom elképzelni, hogy egy férfi az egyberuha/magassarkú helyett a farmer/tornacipőt választaná.



2014. márc. 29. 00:45
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
És mivel az írásodból úgy tűnik, hogy te szoktál csinosan öltözködni, próbáld ki, hogy amikor legközelebb lesz rá alkalmad, vegyél fel egy szexis ruhát vagy szoknyát magassarkúval, majd kérdezd meg a párod, hogy ne inkább a farmer - tornacipő legyen? Ha arra szavazna, akkor a párod az a pasi, aki erősíti a szabályt. :) De komoly összegben fogadnék, hogy nem ez lesz a válasz. :)))
2014. máj. 15. 12:49
 32/36 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy itt indokolt lett volna a tornacipő. :)

Nem tudom eldönteni, hogy a nő, vagy a pasija a nagyobb ba.om, hogy így ki mertek menni az utcára. :)


[link]

2014. máj. 16. 12:54
 33/36 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező! Olvasva soraidat, bármily csinosan is öltözködsz, nem tudnál belőlem komolyabb érdeklődést előhozni. Olyat, ami túlnyúlna a magassarkú-dekoltázs kombón... 35/Ffi
2014. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

A barnamedve hozzon elő belőled valamit. :)

A magadfajta férfiakat mindig levegőnek néztem, vagy még annak se. :)

2014. máj. 18. 19:52
 35/36 anonim ***** válasza:

Jesszus :D :D nagyon gusztustalan egy nő vagy te.

Nem is olvaslak tovább.

2015. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mar nem aktualis, de magadba nezhetsz,h vajon miert kaptal 4oldalnyi ellentmondo valaszt
2015. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!