Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők! Fontos Nektek,...

Lányok/Nők! Fontos Nektek, hogy olyan stílusban öltözködjetek, ami tetszik a párotoknak/férjeteknek?

Figyelt kérdés

Megbeszéltétek, kikértétek a párotok véleményét, hogy mi az, ami tetszik rajtatok, és mi az, ami nem? (öltözködésre gondoltam, nem a testetekre)


Mert sokszor olvasom, hogy fiúsan öltözlödő nők azt írják, hogy a párjuknak így is tetszenek. Szerintem viszont fogalmuk sincs arról, hogy mennyivel jobban tetszenének a párjuknak, ha nőiesen öltözködnének. Mert én nem tudom elképzelni, hogy egy férfi az egyberuha/magassarkú helyett a farmer/tornacipőt választaná.



2014. márc. 29. 00:45
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Megint a végletekről van szó. Sosem írtam, hogy ilyeneket hordanék. De az általad említett farmer egy 8cm magas magassarkúval sokkal nőiesebb, mint tornacipővel. A tornacipő nem utcára való, benne van a nevében, hogy mire való.
2014. máj. 6. 16:42
 22/36 anonim ***** válasza:
79%

Hogy te mekkora egy f.a.sz vagy:D

Ha tudni akarod én eddig tűsarkút hordtam, főként szoknyákat, de mivel a párom a farmeres-pólós, lezserebb stílust képviseli, ezért engem is jobban szeret nike airmaxben vagy kényelmes cuccban látni. Nem mondom, hogy a miniruhámtól nem ájul el, de neki az vonzóbb ha lazább ruhákat hordok.

Viszont ha én tűsarkút akarok hordani, akkor azt fogok, hiába más tetszik neki.

Nem az ötvenes években élünk, nem kell behódolnunk a pasink ízlésének.

Amugy azért hordasz le itt mindenkit mert egy kib.a.szott zsarnok a párod, te meg gyenge vagy és itt tudsz őrmestereskedni. Sajnállak te gané.

2014. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a jószándéktól vezérelt, végtelenül bölcs, magvas gondolatokkal teletűzdelt, Kazinczy szellemiségét idéző hozzászólást.
2014. máj. 6. 21:25
 24/36 anonim ***** válasza:
75%

"De az általad említett farmer egy 8cm magas magassarkúval sokkal nőiesebb, mint tornacipővel."


Meg van mindennek a helye. Színházba, alkalomra nyilván elegánsan megyek, de nem fogok 8 cm, sarkokban rohangálni ügyet intézni. Ma pl. reggel 10-től du. 3-ig talpon voltam, rohangálnom kellett, ügyvéd, egyebek. Nyilván nem magassarkúban tettem és kényelmetlen szűk ruhában. Farmer + sport cipő :)

2014. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Te nem a kényelemről beszéltél, hanem arról, hogy tornacipőben jobban lehet kinézni. Ez pedig nem igaz, és ez nem csak az én véleményem.


Egyébként a kérdésre még nem válaszoltál, ennyi off-olás után tehetnél erre egy próbát.

2014. máj. 7. 05:51
 26/36 anonim ***** válasza:
20%

22-es: Te mégis mit képzelsz magadról? Kinek képzeled magad, hogy ilyen szavakat használsz? És hol van ilyenkor a support, hogy megtisztítsa az oldalt a hozzád hasonló "emberektől"?

Képzeld, nekem is az a legfontosabb, hogy a férjemnek tetszek. Akkor amit írtál a kérdezőnek, az rám is vonatkozik? El sem tudom képzelni, hogy ezzel a mentalitással amit te képviselsz, milyen lehet a párkapcsolatod... Szerintem te csak ne sajnálj senkit saját magadon kívül.

Na megyek is, mert annyira elnyom a zsarnok férjem, hogy csak pár perc netezést engedélyezett, ami most lejárt...

Meggondoltam magam: engem is sajnálj, kééérleeek!!!

2014. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként én azt nem értem, hogy állítólag a véleményünket kérdezed, de csak azt nem hordod le, akinek a párja azt jelenti ki, hogy elegáns ruha és magassarkú legyen az öltözék. XD Kissé ellentmondásos. Nekem úgy tűnik kb. hogy rá akarod erőltetni a másikra a saját véleményed, és nem érdekel, hogy mások meg másképpen élnek. De visszaugrok.

Ha meg a pasi ezt mondja, nem egyszer, hanem esetlegesen éveken keresztül, hogy szívesebben látná a kedvesét farmerben és edzőben/tornacipőben, mert neki is ez a stílusa, akkor meg hazudik. Akkor ezt most hogy is érted?

Meg még pluszban az, hogy szerinted vak az a nő, aki nem veszi észre, hogy a párja márpedig igenis nyáladzik a magassarkú+estélyi kombinációra.

Amúgy meg mitől lenne különleges esetlegesen néhány alkalommal a nagy sarok és csinos kinézet, ha mindennap abban járnának a nők?

Mások vagyunk, másképpen élünk. Már miért ne lehetne egy hetero pasinak más a véleménye, mint a kedves férjednek és neked? Mondjuk az, hogy szívesen látná a kedvest sportcipőben meg farmerben.


Nem vagyunk egyformák, a pasik sem azok. Fogadd el, ha valakinek más az értékrendje és a véleménye, mint a tiéd. Mert a válaszaidból az süt, hogy ez nem sikerül.

2014. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Már megint egy szép, hosszú off-olás!

Nem próbálnál meg a kérdésre válaszolni?

2014. máj. 7. 21:36
 29/36 anonim ***** válasza:
86%

Légy kreatív és képzeld el,hogy de, a farmer/tornacipőt választják nagyon sokan.

Nincs mindenkinek olyan alakja h jól álljon rajta egy rövid szexis ruha, és olyan egyensúlyérzéke sem h magassarkúban fusson naphhosszat. Ezt a pasijaink is látják. Most nézd a pasi szempotntjából : az a szebb ha egy "celofánba" csomagolt nő billeg és botladozik a platformjában, vagy ha egy pólós-farmeros-tornacipős nő mosolyogva sétál melletted? Na ugye:D

Amugyis megkérdezve azt válaszolta nekem hogy mindegy mi van rajtam amíg én jól érzem magam benne és nem nézek ki prostituáltnak, mert azért inkább csak neki mutogassam magam (érthető módon). Plusz opció h könnyebb ledobni egy pólót meg egy edzőcipőt ha siettek az ágyba mint leszenvedni a hátulcipzározós ruhát vagy kicsatolgatni a tűsarkúdat (ez tapasztalat!) ;D Remélem a válasz megvan!

2014. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményed, te legalább kultúráltan fogalmaztad meg amit gondolsz.

Picit te is a végleteket nézed, mert nem minden tűsarkú platformos (ahogy példának írtad), és nem mindnek 15cm magas a sarka.

Én kb 10cm magas, lapos talpú tűsarkút hordok, és tudok mosolyogva menni a férjem mellett.

Ok, értem amit írtál - erre nem mindenki képes. Nyilván az ő pasijuk nem akar égni egy olyan nővel, aki nem tud magassarkút, vagy feszes ruhát viselni. (ez nyilván ordít arról a nőről) De ha tudna a párja így öltözni, kizártnak tartom, hogy megkérnék a párjukat, hogy legyen inkább farmer - póló - tornacipő. Persze tudom, hogy sok pasi mondja, hogy mindegy mi van a párjukon, ezt legtöbben (te is) úgy értelmeztek, hogy ez egy jó dolog - szerintem nem. Egy férfinek legyen véleménye.

És ami az ágyat érinti: a miniszoknya bugyi kombó nem ellenfél, és egyik tűsarkúm sem csatos. :)

2014. máj. 15. 12:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!