Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők! Fontos Nektek,...

Lányok/Nők! Fontos Nektek, hogy olyan stílusban öltözködjetek, ami tetszik a párotoknak/férjeteknek?

Figyelt kérdés

Megbeszéltétek, kikértétek a párotok véleményét, hogy mi az, ami tetszik rajtatok, és mi az, ami nem? (öltözködésre gondoltam, nem a testetekre)


Mert sokszor olvasom, hogy fiúsan öltözlödő nők azt írják, hogy a párjuknak így is tetszenek. Szerintem viszont fogalmuk sincs arról, hogy mennyivel jobban tetszenének a párjuknak, ha nőiesen öltözködnének. Mert én nem tudom elképzelni, hogy egy férfi az egyberuha/magassarkú helyett a farmer/tornacipőt választaná.



2014. márc. 29. 00:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel. Több okból is.

Mi van azzal pl. aki nem tud magassarkú cipőben menni? Mert egyszerűen nem kényelmes neki, és nem tud benne menni. Pont erről tettem fel én is ma kérdést, hogy hogyan tudnék ezen változtatni, mert nekem pl. irtóan fáj MINDEN magassarkú cipőben a lábam, amit tovább kell viselnem, mint 1, max. 2 órát. Ettől én most kevésbé lennék nőies?

Másrészt pedig egyetemre nem fogok felvenni kisestélyit, se nagyot, a rövidet meg végképp nem, mert kényelmetlen.


Ki szoktam kérni a véleményét a páromnak, van, hogy ő mondja meg, mit látna rajtam szívesebben, és fordítva. Általában nekem nagyon bejön a farmer, ing és régebben a magasabb sarkú cipők, mert piszkosul kényelmes tudott lenni, és marha jól is állt. Így megmaradt a farmer- edző kombó, mert cipőből sem találok olyat, amit mindig felvennék, értsd úgy, hogy nem alkalomra.

Meg szerintem egy nő ugyanolyan csinos lehet mindkét szettben, csak ugye más szemszögből, és más stílusban nézve. A lényeg szerintem minden öltözetnél az, hogy az ápoltság benyomását keltsd, tehát legyen tiszta a ruhád, cipőd, fésülködj meg, és lehetőleg ne egy marhatelep szagával vetekedjen az "illatod".


A többit meg ízlésesen és normálisan kell összeválogatni, és voálá, nem is kellett hozzá nagy csoda, rengeteg öltözetben rengetegféleképpen, de nőies lehet, és vonzó egy nő.

2014. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Senki nem úgy született, hogy tudott magassarkúban járni. Én is sokáig gyakoroltam otthon annak idején, mire ki mertem menni az utcára. Olyan nincs, hogy valaki nem tud magassarkúban járni, hacsak nincs valami testi fogyatékossága. Aki ezt mondja, az nem AKAR ilyen cipőben járni. Amit én nőként nem tudok megérteni.

Utolsó: Ha szökőévente veszel fel magassarkút, ne csodálkozz, hogy fáj benne a lábad. Napi szinten kell viselni, és idővel nem lesz kényelmetlen.

És mielőtt okosságokat írtok: 14 éve hordok napi szinten magassarkút - nincs semmi baja se a lábfejemnek, se a derekamnak, se a gerincemnek. Nem a kínai piacon kell magassarkút venni, ez a titok. Meg hogy ne 4 évente vedd fel. :)

Ui: Én nőként szégyelném, ha nem tudnék magassarkúban járni, és nem értem, hogy ez titeket miért nem zavar.

Tudom, én csak egy buta kis qrva vagyok, aki a férje kedvéért qrvának öltözik - ahogy ezt privátban megkaptam valakitől. :))

2014. márc. 31. 11:07
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért nem hordok magas sarkút, mert alapból 182 cm vagyok :-) de a középmagas sarkút (max. 5-6 cm) még felveszem.
2014. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de fogalmad sincs arról, hogy milyen gyakran jártam régen abban, vagy mennyire nem.

Pár éve naponta jártam benne suliba, és nem 3 centi volt a sarka, hanem 10. Nem azt mondtam, hogy nem tudok benne járni, hanem azt, hogy mára már marhára fáj.

A kettő teljesen különböző dolog, de te félreértetted, amit írtam. Én azt kérdeztem, hogy mi a helyzet az ilyenekkel. Én nem mondtam, hogy nem tudok magassarkúban járni. Egyébként meg akarok, és szeretem is őket, de elviselni nem tudom, még az 5 centis sarkat sem, mert FÁJ benne a lábam. Emiatt veszem fel akkor, amikor nagyon kell, pedig hidd el, hogy gyakrabban is hordanám. Annak viszont nem látom semmi értelmét, hogy felveszem, és kínszenvedés a napom, plusz a nap végére úgy járok, mint aki be van sz*rva, meg tyúktojáson megy, mert olyan szinten nem érzem már a lábfejem, meg az ujjaim, ami mellett egyszerre fáj is.

És nem, nem azért fáj benne a lábam, mert nem tudok benne menni. Szimplán a teherelosztása más a talpamnak, mint amilyennek lennie kellene.


Visszatérve arra, hogy aki nem tud. Ha nekem előbb jött volna elő, szóval hogy kialakult ez a probléma a lábamnál, mert nem veleszületett, akkor én sem bőgtem volna végig több hetet, évet, mert nem múlik el, de még csak nem is javul a fájdalom, inkább belenyugszom, hogy lapos talpú cipőket fogok viselni, vagy nagyon maximum olyat, aminek 1-2-3 centis sarka van. Egyébként vannak olyan típusok is, akiknek nem áll jól a magassarkú cipő, mert olyan a testfelépítésük. Nekem volt olyan osztálytársam, aki évnyitókon járt ilyen cipőben, szandálban, de bárcsak ne tette volna. Borzalmasan nézett ki benne.


És nem, nem kínaiban veszem a cipőimet. Ott semmit nem veszek. Ruhán, kaján, cipőn nem spórolok, mert nem érdemes. De utóbbit szerintem magad is tudod.


Egyébként az én páromnak fontosabb, hogy tiszta és ápolt legyek, valamint az, hogy kényelmesen érezzem magam abban a ruhában és cipőben, amit felveszek, semmint az, hogy divatp***a legyek, akinek kinn a fél dereka a kabátból, 25 centis a sarka, nyolc kiló vakolat van az arcán, 4-5 centis, festett karmai vannak, szolibarna bőre és szőke haja, "Há' mer' az a divat!" (oké, a bőr és a haj nem öltözet).

Szóval de igen, kikérem a véleményét, és nagyon sokszor szavaz az ingre, egy sötétebb farmerre, mellé egy elegánsabb cipőre, mert ő is ingben és fekete farmerben jár.

2014. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Végülis erre számítottam: a nők nagy részének fogalma sincs arról, hogy a párjának mi tetszik, mert sosem beszélt velük erről, csak kútfőből eldöntötték, hogy mit gondol a másik.

Aztán van akit nem is érdekel - nőként azt mondom, hogy ez a legrosszabb.

És van egy - két kivétel, aki tudja és érdekli, hogy a párja miben látja a legvonzóbbnak. Ők azok, akik nagy eséllyel NEM egy boldogtalan életet fognak élni egy - két gyerekkel harminc x évesen + egy férjjel, aki semmibe veszi őket. Mert bizony mindenki annyi odafigyelést és törődést érdemel, és legtöbbször kap a másiktól, mint amennyit ő maga is ad.

2014. ápr. 24. 14:13
 16/36 anonim ***** válasza:
89%
Azért a törődést összekötni azzal, hogy úgy öltözök, ahogy a párom kívánja?:DDD attttttttyaisssssssten.
2014. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Ráismertél az életedre a leírásomból? Részvétem, de nem érdemelsz jobbat.
2014. máj. 6. 13:28
 18/36 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!


Jó pár pasit ismerek, akiket VALÓBAN nem vonz a tűsarkakon való tipegés, sőt, kifejezetten taszít. nem, nem magamról írok, én szoktam hordani magassarkút, ha nem is minden nap.


Minek tetted fel a kérdést? Hogy aki válaszol rá, azt jól lehord, és kijelentsd, hogy te mennyivel jobb és különb vagy? Nevetséges!

2014. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Persze hogy vannak ilyen pasik - nem minden pasi hetero.

Nem írtam, hogy különb lennék másoknál.

Én csak arról írtam, hogy én tudom hogy miben szeret látni a férjem, mert beszéltünk róla a kapcsolatunk kezdetekor, mégpedig azért, mert egy nőt kell hogy érdekeljen, hogy a férfi, akivel együtt él, mit gondol és mit szeret. E tekintetben sokatoknál mégis különb vagyok, ez igaz. De ez nem az én hibám.

2014. máj. 6. 14:55
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

"Persze hogy vannak ilyen pasik - nem minden pasi hetero. "


De, én heterókról írtam :)


És egy jó alakkal farmer + tornacipőben sokkal jobban lehet kinézni, mint ha valaki közönségesre veszi a figurát segget alig takaró ruhában, hozzá 20 cm magas cipővel.

2014. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!