Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tulzas? Vagy mit gondoltok?

Tulzas? Vagy mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szinte minden masodik heten veszek magamnak valamit(vagy egy ruhat vagy egy felso vagy esetleg valami ekszert), megis azt erzem, hogy keves cuccom van.
2014. ápr. 16. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Velem is ez a helyzet. Én egész életemben alig kaptam valamit. Most,hogy már "felnőttem" sok dolgot veszek magamnak(persze csak olyat amire tényleg szükségem van.)

valahogy most pótolom be a hiányt.


Nem tudom veled mi a helyzet,így megítélni se tudom.

2014. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk mindig sok ruham volt, cipom...gyerekkoromban barbi haz, barbik, plussallatok.... szoval mondhatni, hogy majdnem mindenem megvolt. Most azonban teljesen urra lett rajtam a vasarlas, es barmennyit vasarolok, ugy erzem megis alig van ruham...
2014. ápr. 16. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
aj istenem, de sajnállak titeket
2014. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte minden 2. héten? Az nem sok, miért lenne? Veszel egy felsőt vagy akármit 2 hetente, az teljesen normális szerintem. Persze ha saját pénzből veszed. Én is vennék, ha találnék a boltokban bármit is ami tetszik. Dehát sajnos örülök ha negyed évente akad olyasmi ami nem unalmas tucatcucc...
2014. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rám havonta egyszer szokott rámtörni a vásárlási-pánik...Egyszerűen igénylem, hogy pénzt dobjak ki, gyakran halmozok is ilyenkor - rossz szokás, általában a vásárlási láz leteltével elajándékozom őket...általában sminktermékeket veszek, ugyanis abból tudok rengeteg kisebbet venni bizonyos pénzből...mindig van egy költési limitem, amit félreteszek, hogy ha nagyon muszáj lesz illetve ha elkapna a vásárlásiláz, akkor ne az alapvető szükségletek fenttartására szánt pénzhez nyúljak...:)

Mivel én már keresek, néha szükségem van rá, hogy így arassam le munkám gyümölcsét...Természetesen túl nagy túlzásokba azért nem esek, de néha fontos éreznem, hogy nem csak az alapvető dolgokért dolgozok meg, hanem beleférhet még néhány "kacatka"...

Mondjuk én ruhát csak évszakváltáskor szoktam venni, akkor mindig bevásárolok abból, amim nincs, illetve bizonyos limitet szabva teret engedek a hirtelen vágyaimnak...

2014. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!