Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 10 kilót...

Hogyan fogyjak le 10 kilót nyárig?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és nyáron szeretnék végre kétrészes bikinit felvenni (elég sűrű beosztásom van,mert nagyon későn érek haza suliból,ráadásul harcolnom is kell a kettesért egy nehéz tantárgyból..). Nyárig van még másfél hónap kb, milyen tippeket javasoltok, hogy 10 kilót le tudjak fogyni ezalatt az idő alatt? Olvasgattam már oldalakon tanácsokat,de ahhoz szerintem több idő kéne. Ilyen kevés idővel is le lehet fogyni? Remélem értitek, hogy mit szeretnék. Várom a válaszokat,tippeket,tanácsokat! :)


15/L



2014. ápr. 25. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy mit szeretnél, az meg egy másik, hogy mit lehet.


Ha nyárig (jún.) lefogysz valami csoda (és koplalás) folytán 10 kilót, azért nem fogsz bikinit felvenni, mert szégyellni fogod, ahogy lötyög a bőr a hasadon.


Az én tanácsom az, hogy étkezz normálisan, mellőzd a cukrot (üdítők, csoki, gyorskaják, sütemények, nasik - ha eszel ilyeneket), sportolj kétnaponta, fogyj normális ütemben, és vedd fel azt a bikinit. Ha valóban 10 kg felesleg van rajtad, az nem olyan sok, ami miatt szégyenkezned kellene bikiniben.


Amúgy hány kg vagy és milyen magas?

2014. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha valóban bikinit akarsz felvenni, akkor ne akarj másfél hónap alatt 10 kg-t lefogyni. Hiába leszel ugyanis vékony, ha lógni fog a bőr a hasadon, amiből kifogytál (jó esetben). Persze ez attól is függ, mi az a súlyfelesleg, amiből a 10 kg-t le szeretnéd adni. Állj neki, már pár kiló fogyás után is sokkal jobban fogsz kinézni, ne feldkezz meg a rendszeres mozgásról, jó lenne súlyzós edzést is beépítened, hogy izmot is rakjál magadra, valamint hogy elkerüld, hogy a már meglévő izmod vesszen el a zsír helyett. Már ez is látványos eredményt hozhat, a többi meg csak a kitartásodon múlik.
2014. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát 175 cm magas vagyok kb,és kb 75-85 kg között.
2014. ápr. 25. 21:44
 4/4 anonim válasza:
higgy magadban!
2014. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!