Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsok? Érdemes már most...

Tanácsok? Érdemes már most vennem kittlebellt? Illetve stagnálásból mivel lehetne kilendülni?

Figyelt kérdés

Már hosszú ideje diétázom, és mozgok, 106 kg-ról sikerült lejönnöm 93,5 kg-ra, de most megállt a mérleg. Hálistennek a nagy súlyom miatt elég sok evés mellett is beindult a fogyásom, nem kellett semmi drasztikus, csak a cukrot, keményítőt, tésztát, pékárut hagytam el, és lecseréltem a kólát vízre, a péksütit meg zöldségre, a csokit meg sajtra. Eddig csak enyhe cardio mozgást végeztem, és annak ellenére, hogy lassan fogyok, a hasam már most kötényesedik :( :( Érdemes már most elkezdeni a súlyzós edzést? Sok kis célom van, első a 95 volt, elértem, második a 85, harmadik a 75, és úgy gondoltam az első 3 célig csak cardiot csinálok, de ez így nagyon nem lesz jó :(


165 centi vagyok mindössze, és nem tudom mit tehetnék, hogy ne legyen bőrfeleslegem. A stagnálást csak mellékesen tettem fel, tudom, normális dolog, elkezdtem inni egy kis zöld teát, hátha besegít, meddig kell várni, és mi után van az a pont, hogy a diétán kell változtatni? Köszi a válaszokat!


Kérlek ne hurrogjatok le a nagy súly miatt, nem voltam ilyen debella, általában 70-75 kg voltam mindig, de elveszítettem fateromat, és hát 2 évig evésen kívül nem sokmindent csináltam.


2014. máj. 3. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Hiaba súlyzózol,diéta mellett nem izmosodsz. Heti 1 alkalommal érdemes elmenni atmozgatasnak de amúgy nem.

Ennyi feleslegnél normalis ha lassan feszesedik meg a bőr.Hideg fürdò,krémek segíthetnek ezen.


A fogyasod azért állt meg mert mint írtad az étrended nem átgondolt.

2014. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Hát utánaolvastam sokmindennek, csak nem kezdtem el számolgatni. sok fehérjét eszem, ch-t keveset (egyáltalán nem eszem rizst, krumplit, hüvelyest, és péksütifélét), szénhidrátot répával, salátával, káposztával, paradicsommal, retekkel, uborkával viszem be, meg joghurttal néha. Húsok között nem igazán válogatok, eszem halat, rákot, csirkét, sertést, marhát is. Gyümölcsöt egy ideje nem fogyasztok, max reggel, de hamar megéhezem tőle. Magvakat is szoktam enni, néha kesudió, lenmag, pisztácia, vagy ilyen diákcseme. Nem sokat persze, de olvastam, hogy szükséges. Főleg extraszűz olivát használok, és kókuszolajat, a zöldségeket és húsokat is többféleképpen eszem (sütve, rakottan, párolva, grillezve). Sajtból fetát, krémfehéret, mozarellát gyakran eszem. Ideje lenne számolni ? :/
2014. máj. 3. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerőseim között az elektromos hastornáztatók váltak be bőrfeszesítésre.
2014. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elektromos hastornáztató? :O az micsoda?
2014. máj. 3. 13:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanéztem, de nem hiszem, hogy áramot akarok vezetni a hasamba! :D
2014. máj. 3. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg esetleg a testkompozició-megváltoztatását!Napi 1.5-2g/testsúlykg fehérje és 2-2.5 g/tskg ch.A kettlebell helyett inkább súlyzózz,az biztonságosabb! Ügyelj a megfelelő folyadék- ill. vitamin- és ásványianyagbevitelre!
2014. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!