Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg csak a bokszer egészsé...

Tényleg csak a bokszer egészséges? Mert nekem az kényelmetlen, most ilyen normál alsóban a lában közé teszem a nemi szerveim?

Figyelt kérdés
De a bokszerban saját utat jár be, és az nagyon zavaró. Meg koncertre mentem egyszer rövidnadrágban alsó nélkül, kicsit kábán, és kiakarták vetetni a deót a zsebebből. Hogy lehet ez kezelni? Én ott hagytam őket inkább, mint hogy magyarázkodjam.
2014. máj. 20. 16:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát az nagyon hülyén hatna mert az övem is rá kellene rakni, meg kilógna nadrágból. :SSS Ez most vicc fölfelé???


Én úgy láttam, a legtöbb filmben akinek kisebb van, oldalra rakja. De hát az nagyon hülyén néz ki, mert még mindig azt kérdeznék, felállt?

2014. máj. 20. 18:11
 12/18 anonim ***** válasza:
Szűk szárú bokszerben kényelmesen oldalra lehet tenni, de te leírásod alapján kisgatyád hordasz. Abban csak felfelé lehet (egészségesen). Éppen ezért hord a legtöbb nagyobb húspéniszű boxert.
2014. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sport bokszerben meg izgatom magam, az volt régebben. :S
2014. máj. 20. 18:20
 14/18 A kérdező kommentje:
Természetesen köszönöm, a sokaknak hasznos választ! Amúgy és tudtam erről is. De nem akarok pénisz és férfi alsó szakértőnek látszani, amikor csak a nők érdekelnek. Nálam nem vált be az még kevésbé. A deos effektus is meg marad.
2014. máj. 20. 18:22
 15/18 A kérdező kommentje:
A wiki-s felmérés szerint, valami minden huszadik-huszonötödik embernek ekkor van, csak találok rá megoldást, ami nekem is jó.
2014. máj. 20. 18:24
 16/18 anonim ***** válasza:

tedd oldalra

szerencsétlent miért nyomoritod be a lábad közé? miert szégyenled hogy van péniszed, vagy transzi vagy?


olyan alsót hordasz amit akarsz

ha a heréidet nem nyomod fel a lágyékcsatornádba akkor kb mindegy

2014. máj. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, megkérdezhetem hogy hány éves korodtól jelentett ez problémát? Vagy mikortól hajtogattad?
2014. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nyolcadikban már kellett, hetedikben meg még kövérebb voltam, nem tudom mert közben lefogytam teljesen, de a probléma akkor kb., 13 éves korom környékén augusztusi felfedezés volt. Igaz előző két hónapban a PC játszottam és diétás kólát nyomtam.
2014. máj. 21. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!