Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek mennyire jönnek...

Fiúk nektek mennyire jönnek be a divatos csajok? Mennyire fontod nektek, hogy egy csaj divatosan öltözködjön?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Pestre és úgy látom itt szinte minden fiatal csaj ugyanúgy van fel öltözve a legújabb divat szerint (bőrkabát,bokacsizma,smink....)Én egy kisvárosból jöttem ahol nem volt ilyen mértékben fontos a divat,és most kicsit úgy érzem,hogy kilógok a sorból.
2010. szept. 9. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél tucat!:) Ha téged ez nagyon zavar akkor változtass a megjelenéseden.
2010. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el a pasik,inkab a divatos lanyokat enzik meg..attol,hogy reszben koveted a divatot,meg lehet egyeni a stilusod...
2010. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

A pasik sz*rnak a divatra,nekik aztán tök mindegy,hogy divatos-e egy lányon a cucc,hacsak nem egy jövendöbeli Náray Tamásról beszélünk:)

Egyébként meg az a fontos,hogy jól álljon a ruha,jól érezd magad benne,ezzel önbizalmat,magabiztosságot sugárzol,és tetszeni fogsz a fiúknak.És szerintem jobb ha nem akarsz 1 lenni a sok közül,inkább legyél egyedi,azt jobban értékelik!;)

16L

2010. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na a pasikat (az igaziakat!) egyáltalán nem érdekli a divat (inkább már akkor a márka), sőt ahogy észrevettem, a mostani divatot meg kifejezetten nem szeretik. (cicanadrág kivétel :D) pl. a hosszított pólók hiába csinosak, ha egyszer nem látszik a feneked, a tornacipő semmi alakot nem ad a lábaidnak stb, stb..

Maradj olyan Pesten is, amilyen vagy, hidd el, megtérül + hamarabb észrevesznek...

2010. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A pasik nagyrésze utálja a mostani divatot: lezser kardigán, nagy napszemüveg, pólóruha stb. Így lehet, hogy neked pont ez a mázlid, hogy nem követed és több srácnak fogsz tetszeni.


A mostani trend tényleg sokszor inkább maszkulin, férfias, ami egy férfinak nem biztos, hogy bejön.


Öltözz csajosan, csinosan, sikered lesz.

2010. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja: a pasik rühellik a jelenlegi divatot. A pasiknak az jön be, ha a lány csinos, nőies. A kisfiúknak persze más, nem tudom te mennyire vagy fiatal.
2010. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ugyan a pesti embereket, 250 km-re lakok, nagyobb városban, de az én barátaimat (akik csak fiúk) nem igazán érdekli a divat. Az egyik válaszoló kivételnek írta a cicanadrágot, érdekes, mert ezek a srácok úgy lehordják. 25-30-as korosztály. Annyira érdekli őket a divat, hogy megszólják (persze csak egymás között) azokat a lányokat, akik például, cicanadrágot, rövid nadrágot és csizmát visel. Mert szerintük ez nem utcára való. Legtöbbjük a farmert, sportcipőt és az alakot kiadó felsőt részesítik előnyben. De ha magassarkút is csak akkor veszik észre rajtam, ha kopog.
2010. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!