Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy átlagos lány vagyok,...

Egy átlagos lány vagyok, lehetek szép?

Figyelt kérdés
Lehetek szép 10 kiló felesleggel ha divatos ruhákat veszek,ùj frizurát csináltatok és próbálok rendes és életvidám lány lenni, így még van esélyem párt találni aki elfogad egy kicsit teltebben? Igazából csak rosszúl oszlik el rajtam a felesleg,csúnyán körte alkatom van, az öltözködés,frizura Ennyit számítana, persze életmódot is váltottam csak nehezen mennek a kilók:S 166cm/66kg 18/l

2014. jún. 3. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

"Az igazi érték magátol fénylik"

/ Depresszió/

2014. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Néhány divatos ruhától nem leszel sem szebb, sem több...
2014. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy lehetsz szép. Meg párt is fogsz találni. (Egyébként valóban nem a ruháktól leszel szép.)
2014. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak mostanában mindenhol azt látom hogy csak a plázacicák és a 50-55 kilós szolibarna festetthajú,műkörmös csajok az igazi "nők" egy visszahúzódó átlagos lány már csak egy merő szánalom,vagy rosszúl látom?
2014. jún. 3. 20:10
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
rosszul látod és ha életvidám vagy az sokat számít.
2014. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Amikor én megismerte a sportoló páromat akkor 100 kg voltam. És mégsem az utána koslató szőke ciklonok tömkelegéből választott hanem engem. (bár eleinte én is gyanakodtam, hogy ez valami tréfa lesz, mert jobbnál jobb csajok loholtak utána).


A személyiséggel sok mindent kompenzálsz.

2014. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
há de ki trollkodok hát felteszel it a kérdést aszt se egy kép de még egy rajz se, hogy mongyak így bármit? bisztos azétz nincs kép mert rusnya vagy mint egy gázbolyler
2014. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Gázbolyler xd ezen jót nevettem,sose gondoltam,még magamra gázbolylerként;D, utolsó előttinek pedig gratulálok,persze az ilyen férfi titka,akinek többet ér a belső:)
2014. jún. 3. 20:46
 9/20 A kérdező kommentje:
*ritka;)
2014. jún. 3. 20:52
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

"szolibarna festetthajú,műkörmös csajok az igazi "nők""

Hogy lehetne valaki igazi, ha mindene mű? :D

2014. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!