Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis leszek szeptembertől....

Gimis leszek szeptembertől. Kb.40 ezer ft-om lesz ruhákat, kiegészítőket venni. Hol vásároljak? A nagy nyári leárazások mikor kezdődnek, hol lesznek a legnagyobb akciók?

Figyelt kérdés

Szeretnék basic pólókat, topokat, kardigánokat venni. Fehérneműket, 3-4 nadrágot, basic ingeket, pulóvereket, 1 szőrmemellényt, 2-3 cipőt. Szeretnék a legjobban kijönni majd a pénzemből, és divatos ruhákat venni.

Légyszi adjatok tippeket! :)

BAZ megyei vagyok

15/L

Köszönöm!



2014. jún. 7. 18:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítőknek én a ruhaboltokban kaphatóakat ajánlom (Tallyban 1000-ért lehet kapni 5 gyűrűt), illetve a Claire's-t, ott mindig van valami akció. Pl. 2-t fizet, 3-t kap. :)

New Yorker-ben néha szoktak lenni farmerek 4000-ért, annál olcsóbban a kínaiban se nagyon találsz. A cipők elég drágák, ha többet szeretnél belőlük venni, akkor kínai, de szerintem jobb lenne, ha inkább egy jó minőségűt vennél a Deichmann-ban, de te tudod. :) Fehérnemű: kínai.

Nem tudom, hogy netes vásárlás érdekel-e, de ha igen, akkor eBay! Nagyon jó ruhákat lehet kapni nagyon olcsón. Illetve van mégegy oldal, az külföldi, a szállítási költség egy picikét drágább, de az árak olyanok, mint az itteni boltokban: Forever21 :)

2014. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kikben lehet találni olcsóbb farmert, 2000-től
2014. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos tippeket! :)
2014. jún. 9. 17:26
 14/20 anonim ***** válasza:

Invázió-ban vettem még vagy 3db 'farmert'. Nagyon vékonyak, testhez simuló, de mindenki azt hiszi rájuk, hogy farmer. Fehér, kék, zöld.. Piros, rózsaszín stb mindent találsz ott. Nagyon jó minőségűek, fél éve vettem őket dbja 1500-ért. Most vettem ott két gyönyörű toppot 800ft/db.

Gyönyörű szép menta színű + fekete csipkés divatos tunika kb. 2000FT... Nem minden cucc jó ott, de ki lehet fogni jó áron szép dolgokat.

2014. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha az általad felsorolt helyeken szeretnél vásárolni, akkor akár kétszer ennyi pénzt is magaddal vihetnél.
2014. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a listád alapján 100 ezer forint ugrott be... és akkor még nem is vásároltál drágább helyen... sőt.

Nadrágokra simán számolhatsz 5000/ db, szőrmemellény 10 ezer körül, cipők is minimum 6-7 ezer/ db ha CCC vagy Deichmann kategóriaban gondolkodsz. Kardigánok 2-3 ezer/ db, basic pólók 1500 Ft/ db, fehérneműkre is alaphangon számolj 5000 Ft-ot összesen, kiegészítőkre is ugyanennyit.

Ha leárazások veszed se sokkal olcsóbb mivel a basic darabok pont nincsenek annyira leárazva.


Turit javaslom.

2014. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 19. 13:02
 18/20 anonim ***** válasza:
Ebay mindenképpen jó döntés :)nagyon jó cuccok vannak iszonyat jó áron és rengeteget ingyen is kiszállítanak csak 3-6 hét még ideér. Inkább pólókat, topokat, kardigánokat és a kiegészítőket nézd itt. Nadrágot a New Yorkerben vegyél mikor akció van. Szuper darabokat szerezhetsz be. Fehérneműt kínaiból. Milyen cipőt szeretnél?? Vaterán vannak olcsón Conversek, vagy esetleg Garage storeban nézz szét. Ha balerina cipőt akarsz az is kínai, esetleg Deichman, attól függ mennyit tudsz még költeni.
2014. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Sikerült bevásárolnom, még van 14 ezer forintom és egy pár cuccot még kell vennem :) A Hádába nagyon jól bevásároltam 5 ezer forintból (8 felsot). Koszi a segitseget!
2014. aug. 9. 15:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Milyen felsőket vettél? :) Úgy értem,hogy ing,vagy póló,top? Pont tegnap voltam a New Yorkerben,ahol akkora akciók vannak,hogy csak lestem.Farmerok 10-12 ezerről 3 ezerre leakciózva,topok 5-800 forintért,pólók is 1500ért.Szóval ha még kell valami "nyáriasabb darab",akkor oda is nézz be.Cipőkkel hogy állsz? :) Farmert vettél már?
2014. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!