Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bakancs márkákat...

Milyen bakancs márkákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új bakancsot 14 vagy 15sorosat és acélbetéteset. Milyen tapasztalaitok vannak?

A Shelly's-en gondolkoztam és a Red Rooster-en. A Steelről azt hallottam, hogy könnyen kopik a talpa, és van, hogy leválik, illetve nem igazán tetszik az orra.

Esetleg ajánlhattok más márkájút is, köszönöm!:)



2014. jún. 17. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 7 éves a steel bakancsom, (3 éve van nálam, használtan vettem ) mikor vettem, a talpa kicsit le volt válva, erős ragasztóval beragasztóztam, sokáig összenyomtam, azóta is szuper!

Szóval igen, nem a legjobb márka, de 7 év után még mindig tudom hordani.

2014. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Martens 1919 és 1460 van

14sorosba ilyen van

[link]

[link]

2014. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem húszsoros Shelly's-em volt, nagyon imádtam, betörés után igen kényelmes volt, viszont fél év alatt nagyon lekopott a sarka. Lehet én mentem benne rosszul, vagy kifogtam egy selejtet, nem tudom. Pár ezer forintért viszont cipész ezt meg tudja csinálni :)

Testvérem Steelje a mai napig hibátlan, a sarka nem kopott olyan hamar, mint az enyém.

Jelenleg van egy Doc Martensem, bár AirWair, nincs benne betét, így nincs meg az a tipikus "biztonságérzet". A mai napig Martens-hű vagyok, imádom a márkát, nagyon kényelmes cipői vannak és egy év alatt sem kopott semmit, csak a színét (meggybordó) viselte meg az idő/időjárás, télen-nyáron hordtam.

Persze nem lehet nemekre osztani de a Shelly's inkább nőiesebb, a Steel kicsit erősebb, karizmatikusabb kinézetű, a Martens viszont mindkét nemnél kedvelt márka.

Remélem tudtam segíteni :)

2014. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!