Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hpgy öltözzek divatosan, de...

Hpgy öltözzek divatosan, de rockerként ha kövér vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Szeptembertől sulit váltok és tiszta lappal akarok kezdeni.

Homokóra alakom van,de kövér vagyok ezért mindig nehezen öltözködtem.Rocker vagyok,mindig is az voltam és elég fiús stílusom volt eddig,de mikor ideje volt változni.Elkezdtem csajosabban öltözni,viszont átestem a túloldalra,mert csini helyett ribi lett a stílusom.

Tanácsot kérnek hogy hogyan legyek csini és csajos de mégis látszon hogy rocker vagyok.



2014. júl. 7. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, ki mondta neked, hogy mindenképp vékonynak kell lenned? :)

Ha úgy esik jól, fogyjál le, de ne azért, mert másoknak így jobban megfelelsz. Azért, mert magadnak jobb.


Én is teltebb vagyok (nem kövér), és szintén rocker, homokóra alakú. Pont mint te. :)

Én pl. szívesen hordok szoknyákat, fűzőket. (A fűző nagy előnye, hogy teltebb lányokon mutat nagyon jól, pont, mert van mit belerakni melltájékon. :))

A vékony derekamat kiemelő felsőket nagyon szeretem még, annyi, hogy figyelni kell, mi áll jól (haskidobós cumók kizárva.)

Minden azon múlik, neked mi tetszik, a többieket sz.rd le magasról.

2014. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nm kell rockernek öltözni, ennyi...ugyanis marhára nem attól függ a zenei ízlés...
2014. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!