Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten melyik üzletben...

Budapesten melyik üzletben lehet kapni hosszú vagy félhosszú férfi szövetkabátot?

Figyelt kérdés

[link]


kb. ilyenre gondolok. netről nem szeretnék rendelni, mert ezt meg szeretném próbálni előtte



2014. júl. 12. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nincs szezonja, de ősszel tele lesznek vele az üzletek.
2014. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kínaiban is vehetsz, de arra ne nagyon számíts, hogy a téli hidegben meleg lesz, az kb. 20-nál kezdődik!

Jobb kabátok:

[link]

[link] innen mazsolázgatnod kell

Ha nagyon hosszút szeretnél, akkor ilyen gótikus-metál ruházatot áruló boltokba érdemes benézned, ott szokott lenni, pl. itt is: [link]

Amúgy pedig ilyen kabátokat butikokban, kis ruhaboltokban találsz. Mikor én néztem magamnak jobb nőikabátot én is egy butikban találtam meg a nekem való fazont, pedig a plázákban tele vannak a boltok női ruhákkal. Még öltönyboltban járhatsz szerencsével.

2014. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából sok ember van olyan cseles-bunkó, hogy ebay-ről rendel valami 3000-ért, és vaterán eladja 10-ért. Tessék, két perc alatt megtaláltam neked ezt a kabátot az ebay-en, 3ezer forint, és ingyenes a postaköltség.

Viszont mielőtt netről rendelsz, méricskéld le magad, vagy kérj meg egy hozzáértő nőt, hogy mérjen le, és akkor nem lesz az, hogy túl kicsi vagy túl nagy a kabát. Külföldön ugyanis mást jelent az S-M-L stb.


[link]


Itt még lehet nézelődni:

[link]


Amúgy a Zarában nagyon klassz kabátok szoktak lenni, de azok 30-nál kezdődnek, szóval gondolom, nem opció, ha a Vateráról se akarsz 10-ért rendelni.

L22

2014. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaaaajjj nem azért nem akart rendelni mert drága hanem mert fel akarja próbálni....


Kérdező: ahogy az egyes írja, nyáron nem nagyon fogsz találni.

2014. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!