Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS (ma lesz a randim) Melyike...

SOS (ma lesz a randim) Melyiket válasszam első randira?

Figyelt kérdés

Most randizok először...és nagyon ideges vagyok!

Lehetőségek:

1. fehér top és azon egy rövid féloldalas(pink) felső egy világos barna rövidnacival és tornacipővel v. neon narancssárga topánkával

2. Rövidnaci(olyan mintha szabadidő lenne) és pántnélküli felső v. az első variációban említett féloldalas felső tornacipővel v. neon narancssárga topánkával

További variációkat is szívesen fogadok....eleinte amúgy farmer shorttal terveztem az összeállításokat de ki lett mosva....és nem biztos hogy megszáradt....xd Bár az is lehet hogy még a szennyesben van...>< xd


2014. júl. 15. 00:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
1. verzió
2014. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem annyira a féloldalas felsőket, úgyhogy az é véleményem, hogy az első verzió, csak a féloldalas felső nélkül és tornacipővel :)

Mennyi idős vagy?

17L

2014. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én a tornacipőt a helyedben lecserélném egy topánkára vagy egy szandálra, a shortot pedig egy szoknyára. Mindjárt nőiesebb lenne az összhatás.
2014. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bár már nem vagyok tini,de miért gondoljátok úgy hogy egy tornacipő csinos és randira megfelelő?
2014. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Már régen divatba jött, geribá. :D A lányoknak alap viselet.
2014. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem vennék fel szabadidősortot randira, így a világosbarna nacira tenném a voksom, de ahhoz meg sztem nem megy a pink. Ha a fehér top elég hosszú, akkor azt venném fel. Nekem ehhez menne a neonnarancs topán, vidám, nyári, és színben is passzol.
2014. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda a neon színű cuccokért, szerintem ezt hanyagolhatnád, nem igazán nőies. A barna nacira szavazok a fehér,(de ha van fekete jobb lenne) toppal. Tornacipő teljesen megfelel, vagy egy nem neon balerina.
2014. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Na akkor válaszolgassunk...xd

12.komizó 14 éves vagyok..sry nem írtam kérdéshez ><

13.komizó Nem igazán állnak jól a szoknyák...max az egyberészesek...(és azokat már ruhának hívják asszem xd ^^)

16.Igen én is ettől paráztam bár ez nem az a rikító pink és nem is az a babarózsaszín...mint ezen a színskálán az 5. csak kicsit sötétebb max 1-2 árnyalattal ( [link] )

17. Én szeretem a neon színeket...mondjuk mindenkinek más az ízlése..(ami nem baj ^^) A cipőm amúgy nem az a vakító színű ( [link] ) Hasonlít erre a cipőre csak kicsit élénkebb és az elején van egy masni :) Szóval szerintem nem az az eltúlzott fajta :D


Amúgy a randi nagyon jól sikerült és már alig várom hogy legközelebb is találkozzak vele...:3 Köszii mindenkinek a válaszokat :D ^^

2014. júl. 16. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!