Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 1 hónapon belül ugyanazt a...

1 hónapon belül ugyanazt a koktélruhát felvenni két esküvőre nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Júl. 12-én voltam az unokatesóm esküvőjén, amire vettem egy drágább koktélruhát, mivel gondoltam úgyis 10 évenként járok esküvőre, belefér. Közben a másik unokatesóm bejelentette, hogy ők aug. 2-án tartják az esküvőt, ráadásul ugyanaz a rokonság lenne ott, mint a korábbin.

Sajnos elég nehezen találtam magamra olyan ruhát, ami tetszik és jól is áll, ezért is választottam drága ruhát. Viszont nem tudom nem lenne-e nagyon ciki, ha megjelennék ugyanabban a ruhában, azon gondolkoztam, hogy vennék egy olcsó ruhát erre az alkalomra, de tudom, hogy az nem állna ilyen jól, esetleg az is felmerült, hogy vennék a jelenlegihez egy bolerot, amivel kicsit másnak tűnne. A barátom szerint felesleges ennyit költeni esküvőkre és ő "ha gáz ha nem felvenné ugyanazt a ruhát, úgyis csak egy estéről van szó".

Ti mit tennétek?



2014. júl. 24. 11:37
1 2
 11/13 anonim válasza:

Te komolyan azt gondolod bárki emlékszik, hogy mit vettél fel pár hete? Szerintem ha a barátodat random megkrédezted volna még ő se tudta volna megmondani...


27/F

2014. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Barátom meg tudná mondani, sőt meg is tudta mondani még azt is, hogy milyen cipő volt rajtam, pedig ott sem volt az esküvőn.

Aki azt írta, hogy szerinte ciki, én nem pontoztam le, köszönöm a véleményedet! Sajnos a mamám, illetve a nagynénémék meg is jegyezték, hogy milyen csinos ruhám van, de majd most jön a barátom is az esküvőre, maximum megkérem vegyen fel valami "csinos ruhát" hogy most őt dicsérjék és ne rám figyeljenek. :)

2014. júl. 24. 18:50
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én esküvőm 2 éve volt, de tisztán emlkészem, hogy ki milyen ruában volt, tudod, képek, videók. Jó, az az én esküvőm, de más esküvőn is tudom általában, hogy ki miben volt, engem érdekelnek a ruhák, megfigyelem az ilyesmit, meg nagyon vizuális a memóriám is. Én nem venném fel ugyanazt, de attól még nem gondolnék rosszat rólad, ha ugyanabban mennél. Még mindig jobb, mint hogy most vegyél valami kis olcsó gagyi ruhát, az sokkal cikibb lenne. Esetleg nézz szét turikban, kölcsoznőkben, hátha valami gyöngyszemre bukkansz( anyósóm pont most vett egy nagyon vagány, elegáns ruhát 1000 forintért turiban)
2014. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!